Volledig scherm
© BSR Agency

Uitslagen en eindstanden EK-kwalificatie

De EK-kwalificatiecyclus zit erop. Bekijk in onderstaand overzicht de uitslagen van vandaag en de eindstanden in alle groepen. De loting voor het EK is zaterdagavond 30 november. 

Uitslagen vandaag

Groep C
• Duitsland - Noord-Ierland 6-1
Nederland - Estland 5-0

Groep E
• Slowakije - Azerbeidzjan 2-0
• Wales - Hongarije 2-0

Groep G
• Noord-Macedonië - Israël 1-0
• Letland - Oostenrijk 1-0
• Polen - Slovenië 3-2

Groep I

• België - Cyprus 6-1
• San Marino - Rusland 0-5
• Schotland - Kazachstan 3-1

Uitslagen en standen 

Groep A

Uitslagen
• Tsjechië - Kosovo 2-1
• Engeland - Montenegro 7-0
• Bulgarije - Tsjechië 1-0
• Kosovo - Engeland 0-4

Stand
1. Engeland* 8-21 (37-6)
2. Tsjechië* 8-15 (13-11)
3. Kosovo** 8-11 (13-16)
4. Bulgarije 8-6 (6-17)
5. Montenegro 8-3 (3-22)

Groep B

Uitslagen
• Portugal - Litouwen 6-0
• Servië - Luxemburg 3-2
• Luxemburg - Portugal 0-2
• Servië - Oekraïne 2-2

Stand
1. Oekraïne* 8-20 (17-4)
2. Portugal* 8-17 (22-6)
3. Servië** 8-14 (17-17)
4. Luxemburg 8-4 (7-16)
5. Litouwen 8-1 (5-25)

Groep C

Uitslagen
• Duitsland - Wit-Rusland 4-0
• Noord-Ierland - Nederland 0-0
• Duitsland - Noord-Ierland 6-1
• Nederland - Estland 5-0

Stand
1. Duitsland* 8-21 (30-7)
2. Nederland* 8-19 (24-7)
3. Noord-Ierland** 8-13 (9-13)
4. Wit Rusland 8-4 (4-16)
|5. Estland 8-1 (2-26)

Groep D

Uitslagen
• Denemarken - Gibraltar 6-0
• Zwitserland - Georgië 1-0
• Ierland - Denemarken 1-1
• Gibraltar - Zwitserland 1-6

Stand
1. Zwitserland* 8-17 (19-6)
2. Denemarken* 8-16 (23-6)
3. Ierland** 8-13 (7-5)
4. Georgië 8-8 (7-11)
5. Gibraltar 8-0 (3-31)

Groep E

Uitslagen
• Azerbeidzjan - Wales 0-2
• Kroatië - Slowakije 3-1
• Slowakije - Azerbeidzjan 2-0
• Wales - Hongarije 2-0

Stand
1. Kroatië* 8-17 (17-7)
2. Wales* 8-14 (10-6)
3. Slowakije** 8-13 (13-11)
4. Hongarije 8-12 (8-11)
5. Azerbeidzjan 8-1 (5-18)

Groep F

Uitslagen
• Noorwegen - Faeroër 4-0
• Roemenië - Zweden 0-2
• Spanje - Malta 7-0
• Spanje - Roemenië 5-0
• Zweden - Faeroër 3-0
• Malta - Noorwegen 1-2

Stand
1. Spanje* 10-26 (31-5)
2. Zweden* 10-21 (23-9)
3. Noorwegen** 10-17 (19-11)
4. Roemenië 10-14 (17-15)
5. Faeroër 10-3 (4-30)
6. Malta 10-3 (3-27)

Groep G

Uitslagen 
• Slovenië - Letland 1-0
• Oostenrijk - Noord-Macedonië 2-1
• Israël - Polen 0-2
• Letland - Oostenrijk 1-0
• Noord-Macedonië - Israël 1-0
• Polen - Slovenië 3-2

Stand
1. Polen* 10-25 (18-5)
2. Oostenrijk* 10-19 (19-9)
3. Noord-Macedonië** 10-14 (12-13)
4. Slovenië 10-14 (16-11)
5. Israël 10-11 (16-18)
6. Letland 10-3 (3-28)

Groep H

Uitslagen
• Turkije - IJsland 0-0
• Albanië - Andorra 2-2
• Frankrijk - Moldavië 2-1
• Albanië - Frankrijk 0-2
• Moldavië - IJsland 1-2
• Andorra - Turkije 0-2

Stand
1. Frankrijk* 10-25 (25-6)
2. Turkije* 10-23 (18-3)
3. IJsland** 10-19 (14-11)
4. Albanië 10-13 (16-14)
5. Andorra 10-4 (3-20)
6. Moldavië 10-3 (4-26)

Groep I

Uitslagen
• Cyprus - Schotland 1-2
• Rusland - België 1-4
• San Marino - Kazachstan 1-3
• België - Cyprus 6-1
• San Marino - Rusland 0-5
• Schotland - Kazachstan 3-1

Stand
1. België* 10-30 (40-3)
2. Rusland* 10-24 (33-8)
3. Schotland** 10-15 (13-18)
4. Cyprus 10-10 (15-20)
5. Kazachstan 10-10 (13-17)
6. San Marino 10-0 (1-51)

Groep J

Uitslagen
• Armenië - Griekenland 0-1
• Finland - Liechtenstein 3-0
• Bosnië & Herzegovina - Italië 0-3
• Italië - Armenië 9-1
• Griekenland - Finland 2-1
• Liechtenstein - Bosnië & Herzegovina 0-3

Stand
1. Italië* 10-30 (37-4)
2. Finland* 10-18 (16-10)
3. Griekenland 10-14 (12-14)
4. Bosnië en Herzegovina 10-13 (20-17)
5. Armenië 10-10 (14-25)
6. Liechtenstein 10-2 (2-31)

* geplaatst voor EK
** naar play-offs