Volledig scherm
Ajax veroverde vorig seizoen de titel. © Pim Ras Fotografie

Volledig programma eredivisie 2019/2020

Bekijk hieronder het volledige programma van de eredivisie in het seizoen 2019/2020.

Speelronde 1

Vrijdag 2 augustus
20.00 uur PEC Zwolle - Willem II
Zaterdag 3 augustus
18.30 uur Vitesse - Ajax
18.30 uur FC Emmen - FC Groningen
20.45 uur VVV - RKC
20.45 uur FC Twente - PSV
Zondag 4 augustus
12.15 uur Heracles - Heerenveen
14.30 uur ADO Den Haag - FC Utrecht
14.30 uur Feyenoord - Sparta
16.45 uur AZ - Fortuna Sittard

Speelronde 2

Vrijdag 9 augustus
20.00 uur Sparta - VVV
Zaterdag 10 augustus
18.30 uur FC Groningen - FC Twente
18.30 uur Ajax - FC Emmen
20.45 uur Willem II - Vitesse
Zondag 11 augustus
12.15 uur Fortuna Sittard - Heracles
14.30 uur Heerenveen - Feyenoord
14.30 uur RKC - AZ
16.45 uur FC Utrecht - PEC Zwolle
20.00 uur PSV - ADO Den Haag

Speelronde 3

Vrijdag 16 augustus
20.00 uur Vitesse - PEC Zwolle
Zaterdag 17 augustus
18.30 uur VVV - Ajax
18.30 uur ADO Den Haag - Sparta
20.45 uur FC Emmen - Heerenveen
Zondag 18 augustus
12.15 uur Fortuna Sittard - Willem II
14.30 uur Feyenoord - FC Utrecht
14.30 uur FC Twente - RKC
16.45 uur AZ - FC Groningen
20.00 uur Heracles - PSV

Speelronde 4

Zaterdag 24 augustus
18.30 uur Willem II - FC Emmen
18.30 uur Ajax - Fortuna Sittard
19.45 uur Heracles - Vitesse
20.45 uur Heerenveen - FC Twente
20.45 uur PSV - FC Groningen
Zondag 25 augustus
12.15 uur RKC - ADO Den Haag
14.30 uur PEC Zwolle - Sparta
14.30 uur FC Utrecht - VVV
16.45 uur Feyenoord – AZ

Speelronde 5

Vrijdag 30 augustus
20.00 uur FC Emmen - PEC Zwolle
Zaterdag 31 augustus
18.30 uur Heerenveen - Fortuna S.
19.45 uur RKC - PSV
19.45 uur FC Groningen - Heracles
20.45 uur ADO Den Haag - VVV
Zondag 1 september
12.15 uur FC Twente - FC Utrecht
14.30 uur Sparta - Ajax
14.30 uur Willem II  - Feyenoord
16.45 uur Vitesse – AZ

Speelronde 6

Zaterdag 14 september
18.30 uur AZ - Sparta
18.30 uur PSV - Vitesse
19.45 uur VVV - FC Groningen
20.45 uur FC Utrecht - FC Emmen
20.45 uur Ajax - Heerenveen
Zondag 15 september
12.15 uur PEC Zwolle - RKC
14.30 uur Feyenoord - ADO Den Haag
14.30 uur Heracles - Willem II
16.45 uur Fortuna S. - FC Twente

Speelronde 7

Vrijdag 20 september
20.00 uur FC Twente - Heracles
Zaterdag 21 september
18.30 uur Sparta - RKC
19.45 uur Willem II - VVV
19.45 uur FC Groningen - PEC Zwolle
20.45 uur Vitesse - Fortuna Sittard
Zondag 22 september
12.15 uur ADO Den Haag - AZ
14.30 uur PSV - Ajax
14.30 uur Heerenveen - FC Utrecht
16.45 uur FC Emmen – Feyenoord

Speelronde 8

Vrijdag 27 september
20.00 uur VVV - Heerenveen
Zaterdag 28 september
18.30 uur AZ - Heracles
18.30 uur PEC Zwolle - PSV
20.45 uur Ajax - FC Groningen
20.45 uur Fortuna Sittard - Sparta
Zondag 29 september
12.15 uur Feyenoord - FC Twente
14.30 uur RKC - Vitesse
14.30 uur FC Utrecht - Willem II
16.45 uur FC Emmen - ADO Den Haag

Speelronde 9

Vrijdag 4 oktober
20.00 uur FC Groningen - RKC
Zaterdag 5 oktober
18.30 uur Heracles - FC Emmen
19.45 uur Sparta - FC Twente
19.45 uur PSV - VVV
20.45 uur Heerenveen - PEC Zwolle
Zondag 6 oktober
12.15 uur ADO Den Haag - Ajax
14.30 uur Fortuna Sittard - Feyenoord
14.30 uur Vitesse - FC Utrecht
16.45 uur Willem II – AZ

Speelronde 10

Zaterdag 19 oktober
18.30 uur FC Utrecht - PSV
18.30 uur AZ - Heerenveen
19.45 uur VVV - Vitesse
20.45 uur RKC - Ajax
20.45 uur FC Twente - Willem II
Zondag 20 oktober
12.15 uur Feyenoord - Heracles
14.30 uur PEC Zwolle - ADO Den Haag
14.30 uur FC Emmen - Fortuna Sittard
16.45 uur FC Groningen – Sparta

Speelronde 11

Vrijdag 25 oktober
20.00 uur FC Twente - FC Emmen
Zaterdag 26 oktober
18.30 uur Willem II - RKC
19.45 uur Vitesse - ADO Den Haag
19.45 uur Fortuna Sittard - VVV
20.45 uur Heracles - PEC Zwolle
Zondag 27 oktober
12.15 uur Heerenveen - FC Groningen
14.30 uur Sparta - FC Utrecht
14.30 uur PSV - AZ
16.45 uur Ajax – Feyenoord

Speelronde 12

Zaterdag 2 november
18.30 uur Sparta - PSV
18.30 uur RKC - Heracles
19.45 uur FC Utrecht - Fortuna Sittard
20.45 uur AZ - FC Twente
20.45 uur PEC Zwolle - Ajax
Zondag 3 november
12.15 uur FC Emmen - Vitesse
14.30 uur VVV - Feyenoord
14.30 uur ADO Den Haag - Heerenveen
16.45 uur FC Groningen - Willem II

Speelronde 13

Vrijdag 8 november
20.00 uur Vitesse - FC Groningen
Zaterdag 9 november
18.30 uur Heerenveen - Sparta
19.45 uur Willem II - PSV
19.45 uur Fortuna Sittard - ADO Den Haag
20.45 uur Heracles - VVV
Zondag 10 november
12.15 uur FC Twente - PEC Zwolle
14.30 uur AZ - FC Emmen
14.30 uur Ajax - FC Utrecht
16.45 uur Feyenoord - RKC

Speelronde 14

Zaterdag 23 november
18.30 uur FC Utrecht - AZ
18.30 uur PSV - Heerenveen
19.45 uur PEC Zwolle - Fortuna Sittard
20.45 uur Ajax - Heracles
20.45 uur ADO Den Haag - Willem II
Zondag 24 november
12.15 uur FC Groningen - Feyenoord
14.30 uur RKC - FC Emmen
14.30 uur VVV - FC Twente
16.45 uur Sparta - Vitesse

Speelronde 15

Vrijdag 29 november
20.00 uur Heerenveen - Vitesse
Zaterdag 30 november
18.30 uur Willem II - Sparta
19.45 uur Fortuna - FC Groningen
19.45 uur FC Emmen - PSV
20.45 uur Heracles - ADO Den Haag
Zondag 1 december
12.15 uur Feyenoord - PEC Zwolle
14.30 uur FC Twente - Ajax
14.30 uur AZ - VVV
16.45 uur FC Utrecht – RKC

Speelronde 16

Vrijdag 6 december
20.00 uur PEC Zwolle - AZ
Zaterdag 7 december
18.30 uur Ajax - Willem II
18.30 uur ADO - FC Twente
20.45 uur PSV - Fortuna Sittard
20.45 uur VVV - FC Emmen
Zondag 8 december
12.15 uur Vitesse - Feyenoord
14.30 uur RKC - Heerenveen
14.30 uur FC Groningen - FC Utrecht
16.45 uur Sparta - Heracles

Speelronde 17

Vrijdag 13 december
20.00 uur Heerenveen - Willem II
Zaterdag 14 december
18.30 uur ADO Den Haag - Groningen
19.45 uur Fortuna Sittard - RKC
19.45 uur VVV - PEC Zwolle
20.45 uur FC Twente - Vitesse
Zondag 15 december
12.15 uur AZ - Ajax
14.30 uur Feyenoord - PSV
14.30 uur FC Emmen - Sparta
16.45 uur Heracles - FC Utrecht

Speelronde 18

Vrijdag 20 december
20.00 uur RKC - FC Twente
Zaterdag 21 december
18.30 uur Heerenveen - Heracles
19.45 uur Sparta - AZ
19.45 uur PSV - PEC Zwolle
20.45 uur Willem II - Fortuna Sittard
Zondag 22 december
12.15 uur Ajax - ADO Den Haag
14.30 uur FC Utrecht - Feyenoord
14.30 uur FC Groningen - FC Emmen
16.45 uur Vitesse – VVV

Speelronde 19

Vrijdag 17 januari
20.00 uur Fortuna Sittard - Vitesse
Zaterdag 18 januari
18.30 uur FC Twente - FC Groningen
19.45 uur Feyenoord - Heerenveen
19.45 uur PEC Zwolle - FC Utrecht
20.45 uur AZ - Willem II
Zondag 19 januari
12.15 uur VVV - PSV
14.30 uur Ajax - Sparta
14.30 uur FC Emmen - Heracles
16.45 uur ADO Den Haag – RKC

Speelronde 20

Vrijdag 24 januari
20.00 uur FC Utrecht - ADO Den Haag
Zaterdag 25 januari
18.30 uur Heerenveen - AZ
19.45 uur RKC - VVV
19.45 uur Heracles - Feyenoord
20.45 uur Sparta - Fortuna Sittard
Zondag 26 januari
12.15 uur Vitesse - FC Emmen
14.30 uur FC Groningen - Ajax
14.30 uur Willem II - PEC Zwolle
16.45 uur PSV - FC Twente

Speelronde 21

Vrijdag 31 januari
20.00 uur AZ - RKC
Zaterdag 1 februari
18.30 uur ADO Den Haag - Vitesse
19.45 uur Feyenoord - FC Emmen
19.45 uur FC Twente - Sparta
20.45 uur PEC Zwolle - FC Groningen
Zondag 2 februari
12.15 uur Willem II - Heracles
14.30 uur Fortuna Sittard - Heerenveen
14.30 uur VVV - FC Utrecht
16.45 uur Ajax – PSV

Speelronde 22

Vrijdag 7 februari
20.00 uur Heracles - Fortuna Sittard
Zaterdag 8 februari
18.30 uur FC Groningen - Vitesse
19.45 uur PSV - Willem II
19.45 uur Heerenveen - VVV
20.45 uur RKC - PEC Zwolle
Zondag 9 februari
12.15 uur FC Utrecht - Ajax
14.30 uur Sparta - ADO Den Haag
14.30 uur AZ - Feyenoord
16.45 uur FC Emmen - FC Twente

Speelronde 23

Vrijdag 14 februari
20.00 uur Willem II - FC Utrecht
Zaterdag 15 februari
18.30 uur VVV - Heracles
19.45 uur FC Twente - AZ
19.45 uur ADO Den Haag - PSV
20.45 uur Fortuna S. - FC Emmen
Zondag 16 februari
12.15 uur Vitesse - Heerenveen
14.30 uur Sparta - FC Groningen
14.30 uur Ajax - RKC
16.45 uur PEC Zwolle – Feyenoord

Speelronde 24

Vrijdag 21 februari
20.00 uur RKC - Sparta
Zaterdag 22 februari
18.30 uur FC Emmen - Willem II
19.45 uur AZ - PEC Zwolle
19.45 uur Feyenoord - Fortuna Sittard
20.45 uur FC Groningen - VVV
Zondag 23 februari
12.15 uur FC Utrecht - FC Twente
14.30 uur Vitesse - PSV
14.30 uur Heerenveen - ADO Den Haag
16.45 uur Heracles – Ajax

Speelronde 25

Vrijdag 28 februari
20.00 uur Willem II - FC Groningen
Zaterdag 29 februari
18.30 uur ADO Den Haag - Heracles
19.45 uur VVV - Fortuna Sittard
19.45 uur PEC Zwolle - Vitesse
20.45 uur FC Twente - Heerenveen
Zondag 1 maart
12.15 uur Ajax - AZ
14.30 uur PSV - Feyenoord
14.30 uur Sparta - FC Emmen
16.45 uur RKC - FC Utrecht

Speelronde 26

Vrijdag 6 maart
20.00 uur FC Emmen - VVV
Zaterdag 7 maart
18.30 uur Fortuna S. - PEC Zwolle
19.45 uur Heerenveen - Ajax
19.45 uur AZ - ADO Den Haag
20.45 uur Vitesse - FC Twente
Zondag 8 maart
12.15 uur FC Utrecht - Sparta
14.30 uur Heracles - RKC
14.30 uur Feyenoord - Willem II
16.45 uur FC Groningen – PSV

Speelronde 27

Vrijdag 13 maart
20.00 uur ADO Den Haag - Fortuna Sittard
Zaterdag 14 maart
18.30 uur Willem II - Heerenveen
19.45 uur Ajax - FC Twente
19.45 uur FC Utrecht - Vitesse
20.45 uur PEC Zwolle - Heracles
Zondag 15 maart
12.15 uur Sparta - Feyenoord
14.30 uur PSV - FC Emmen
14.30 uur VVV - AZ
16.45 uur RKC - FC Groningen

Speelronde 28

Vrijdag 20 maart
20.00 uur Heracles - Sparta
Zaterdag 21 maart
18.30 uur FC Twente - ADO Den Haag
19.45 uur PEC Zwolle - VVV
19.45 uur Vitesse - Willem II
20.45 uur Heerenveen - RKC
Zondag 22 maart
12.15 uur Fortuna Sittard - PSV
14.30 uur Feyenoord - Ajax
14.30 uur FC Groningen - AZ
16.45 uur FC Emmen - FC Utrecht

Speelronde 29

Zaterdag 4 april
18.30 uur Sparta - Heerenveen
18.30 uur VVV - Willem II
19.45 uur PSV - Heracles
20.45 uur FC Utrecht - FC Groningen
20.45 uur AZ - Vitesse
Zondag 5 april
12.15 uur RKC - Feyenoord
14.30 uur FC Emmen - ADO Den Haag
14.30 uur Ajax - PEC Zwolle
16.45 uur FC Twente - Fortuna Sittard

Speelronde 30

Vrijdag 10 april
20.00 uur Groningen - Heerenveen
Zaterdag 11 april
18.30 uur Vitesse - RKC
19.45 uur Feyenoord - VVV
19.45 uur Heracles - AZ
20.45 uur Willem II - ADO Den haag
Zondag 12 april
12.15 uur Fortuna Sittard - FC Utrecht
14.30 uur FC Emmen - Ajax
14.30 uur PEC Zwolle - FC Twente
16.45 uur PSV – Sparta

Speelronde 31

Dinsdag 21 april
18.30 uur AZ - PSV
20.45 uur Sparta - PEC Zwolle
Woensdag 22 april
18.30 uur RKC - Willem II
18.30 uur ADO Den Haag - Feyenoord
19.45 uur FC Groningen - Fortuna Sittard
20.45 uur Heerenveen - FC Emmen
20.45 uur FC Utrecht - Heracles
Donderdag 23 april
18.30 uur FC Twente - VVV
20.45 uur Ajax – Vitesse

Speelronde 32

Zaterdag 25 april
18.30 uur PSV - FC Utrecht
18.30 uur Fortuna Sittard - AZ
19.45 uur FC Emmen - RKC
20.45 uur Feyenoord - FC Groningen
20.45 uur PEC Zwolle - Heerenveen
Zondag 26 april
12.15 uur Heracles - FC Twente
14.30 uur Willem II - Ajax
14.30 uur VVV - ADO Den Haag
16.45 uur Vitesse – Sparta

Speelronde 33

Zondag 3 mei
14.30 uur Heerenveen - PSV
14.30 uur Sparta - Willem II
14.30 uur AZ - FC Utrecht
14.30 uur RKC - Fortuna Sittard
14.30 uur PEC Zwolle - FC Emmen
14.30 uur Ajax - VVV
14.30 uur Vitesse - Heracles
14.30 uur FC Groningen - ADO Den Haag
14.30 uur FC Twente – Feyenoord

Speelronde 34

Zondag 10 mei
14.30 uur FC Utrecht - Heerenveen
14.30 uur Feyenoord - Vitesse
14.30 uur Willem II - FC Twente
14.30 uur PSV - RKC
14.30 uur Fortuna Sittard - Ajax
14.30 uur Heracles - FC Groningen
14.30 uur VVV - Sparta
14.30 uur ADO Den Haag - PEC Zwolle
14.30 uur FC Emmen - AZ

* Binnen een speelronde kunnen nog verschuivingen plaatsvinden als Europese verplichtingen daarom vragen