Sylvana: Hopelijk geeft dit waarde aan alle bagger
Presentatrice Sylvana Simons (45) hoopt door de politiek in te gaan alle kritiek die ze over zich heen krijgt tot iets positiefs te kunnen maken. Dat vertelde ze woensdagavond bij De Wereld Draait Door, in reactie op haar kandidaatstelling voor politieke partij DENK.
Delen per e-mail
Simons, die een jaar geleden ook te gast was in het programma, kreeg in die uitzending naar eigen zeggen het laatste zetje door een opmerking van presentator Martin Simek, die haar 'zwartje' noemde. ,,Toen kwamen er veel sentimenten los, veel racistische bagger."
De presentatrice is door DENK benaderd om partijlid te worden. ,,Ik heb de kans gekregen om iets te doen, om mijn stem te laten horen in dit debat. Ik ben wat dat betreft wel ten dans gevraagd, ja", aldus Sylvana.
Volgens Sylvana is haar politieke werk geslaagd, wanneer ze alle kritiek op haar persoon om kan buigen naar iets positiefs. ,,Als ik waarde kan geven aan alle bagger die ik over me heen kreeg, dan is het het zeker waard."
Fractieleider Tunahun Kuzu liet weten dat Simons zeker kan rekenen op een plek binnen de top 5 op de lijst. ,,Dan heb ik eindelijk een echte baan", grapte Sylvana.
Reacties
Op basis van de reacties op Twitter tijdens de uitzending van De Wereld Draait Door lijkt het erop dat Simons voorlopig niet op veel steun kan rekenen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Koken & eten
Met deze betaalbare koffie gaat Blokker de concurrentie aan met andere cupjes: 'Dan maar minder marge’
Het begon vorig jaar met een eigen koffiecupmachine. Nu gaat huishoudketen Blokker een stap verder. Vandaag lanceert de winkelketen vier smaken koffie onder de eigen naam. Het is voor het eerst dat Blokker eigen voeding gaat verkopen. Blokker-ceo Jeanine Holscher noemt het een volstrekt logische stap. -
eigen tuin eerst
‘Waarom staan de stadsparken niet vol met fruitbomen?’
Weg met die truttige sierboompjes in het stadsgroen. Plant appels, peren, druiven en kwetsen, adviseert tuingoeroe Romke van de Kaa. -
PREMIUM
Een jaar geleden werd Joost ineens een paria, de man die het coronavirus naar Nederland bracht
Joost Boons (57), Sabine Wittens (36) en Jean-Luc Murk (45). De patiënt, de arts en de microbioloog. Zij waren erbij, die eerste dag van hét virus in Nederland, vandaag precies een jaar geleden. ,,Dit is zo weer voorbij jongens.” -
Jeugdgeweld Frankrijk eist derde dodelijke slachtoffer in een week
In Frankrijk is bij geweld opnieuw een minderjarige omgekomen. Een jongen van 15 jaar werd doodgeschoten in Bondy, ten oosten van Parijs. De daders, twee broers van 17 en 27 jaar, hebben zich bij de politie gemeld. -
PREMIUMKoken & eten
Hebben we straks alleen nog keuze uit blauw (AH) of geel (Jumbo)?
Met de verkoop van tachtig Deen-winkels aan AH, Vomar en Dekamarkt verdwijnt er weer een supermarktformule. In 2000 telde ons land nog 46 verschillende formules, twintig jaar later zijn het er nog 26. Is er nog bestaansrecht voor de kleinere supermarktketen of beperkt de keuze zich steeds meer tot blauw (AH) of geel (Jumbo)?
-
Presentatrice Sylvana Simons gaat politiek in voor DENK
Presentratrice en columniste Sylvana Simons (45) gaat de politiek in. Ze sluit zich aan bij DENK, de partij van oud-PvdA'ers Selçuk Öztürk en Tunahan Kuzu. Dat meldt de partij op Facebook. -
PREMIUMPomppionier
Tango lanceert tankstation van de toekomst: duurzame brandstof en laadpalen
Ruim twee decennia na de introductie van Nederlands eerste onbemande pomp komt pionier Tango nu met het tankstation van de toekomst, waarin duurzame brandstoffen en elektrisch rijden een prominente rol spelen. -
Update
Code geel in bijna hele land wegens dichte mist
Vanochtend is in vrijwel het land kans op dichte mist. Het zicht is dan minder dan 200 meter. Het KNMI heeft daarom voor het hele land, met uitzondering van Limburg, code geel afgegeven. Het KNMI waarschuwt dat door het slechte zicht gevaarlijke rijomstandigheden kunnen ontstaan.