Marieke Hoogenboom: Het gezicht van de confectie in Nijmegen
De NijmeegsteNIJMEGEN - De Gelderlander gaat verder op zoek naar de ziel van de Nijmegenaar. Bekende en onbekende Nijmegenaren, die hier geboren en getogen zijn, vertellen levensverhalen in de serie De Nijmeegste. Vandaag in de 73ste aflevering Marieke Hoogenboom (1973), mede-eigenaar van de gerenommeerde kledingzaak Hoogenboom Mode.
Al toen ze een klein kind was, was duidelijk dat Marieke Hoogenboom in de kledingzaak van haar vader Frank en oom Albert terecht zou komen. Maar de eerste 25 jaar van haar leven mocht ze als enig kind vooral genieten.
,,Ik heb me altijd een zondagskind gevoeld, ik ben trouwens op zondag in het Radboud geboren. We hadden het goed thuis, mijn moeder hield van koken, dus er was altijd lekker eten. Het was gewoon gezellig. Ik vond alles leuk. Uitgaan bij Club Blouch, op vrijdagmiddag naar Café Stretto, hier tegenover de zaak. Mijn moeder betrapte me toen ik daar stiekem een sigaret aan het roken was. En we vormden een grote kliek vrienden en vriendinnen met mensen die ik kende van hockey. Ik speelde zelf bij Union.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM10
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
René Schröder geeft zijn meubels ‘een eigen identiteit’
,,Op de piano en de bank na, is alles in huis met deze twee handen gemaakt.” René Schröder steekt ze demonstratief uit de mouwen. -
Pluryn in zwaar weer: zorgorganisatie smeekt gemeenten om extra geld
Pluryn verkeert in grote financiële nood. De aanbieder van jeugd- en gehandicaptenzorg in onder meer Groesbeek en Nijmegen die landelijk ongeveer zesduizend mensen helpt, gaat gebouwen verkopen en reorganiseren en heeft gemeenten om meer geld gevraagd. Een cliëntenstop dreigt. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.
-
NIEUWS GEMIST? | MET VIDEO
Kapper wast ruim een miljoen euro wit • Varkens gered van wisse dood • Klimaatactivisten toch A12 op
Geen tijd gehad om het nieuws te volgen? Wij hebben de oplossing. De Gelderlander zet elke dag de belangrijkste berichten op een rij. Dit is een selectie van het nieuws van zaterdag 28 januari. -
-
-
‘Samen wijn beleven’ is hier de slogan. Best tenenkrommend, maar de wijnkaart is ongelofelijk
De bewoners van Nijmegen-Oost moeten er aan wennen. Hun muziekcafé Trianon bestaat niet meer en nu is daar Buskens. Best anders, maar zeker een lekkere plek om uit te gaan. -
indebuurt.nl
Nijmeegse Laurent is trainingsacteur: 'Van terrorisme-oefeningen tot ontslaggesprekken'
Hoe gedraag je je tijdens een slechtnieuwsgesprek of hoe ga je om met mensen die lastig gedrag vertonen? Het zijn moeilijke dingen waar iedereen weleens mee te maken krijgt. Nijmeegse Laurent Chamuleau (48) is trainingsacteur en bereidt mensen voor op zulke situaties. Met zijn eigen bedrijf LUNIEK geeft hij vaardigheidstrainingen met trainingsacteurs.
In samenwerking met indebuurt Nijmegen
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer