Het succes van de zomerhit Ik ga zwemmen van Mart Hoogkamer kent geen grenzen. Maar in Groesbeek mag hij niet zingen.
Volledig scherm
PREMIUM
Het succes van de zomerhit Ik ga zwemmen van Mart Hoogkamer kent geen grenzen. Maar in Groesbeek mag hij niet zingen. © Videostill

Mart Hoogkamer mag niet zingen tijdens kermis in Groesbeek; tot woede van Frans Derks van De Linde

GROESBEEK - Mart Hoogkamer en Music on Demand mogen tijdens de Groesbeekse kermis niet optreden bij uitgaanscentrum De Linde. Hiervoor is een evenementenvergunning nodig en die heeft De Linde niet op tijd aangevraagd. 

0 reacties

  1. Provincie Limburg reageert op problematiek bij Nedcar: ‘We leven mee met de medewerkers’

    Provincie Limburg reageert op problema­tiek bij Nedcar: ‘We leven mee met de medewer­kers’

    De provincie Limburg leeft mee met de medewerkers van autofabriek Nedcar in Born, die donderdag te horen kregen dat 1800 van hen per 1 november hun baan verliezen. ,,We leven mee met de medewerkers van VDL Nedcar en de onzekerheid die de boodschap van de directie aan de ondernemingsraad van Nedcar bij hen op kan roepen”, zegt de Limburgse gedeputeerde Stephan Satijn (VVD) in een reactie op het slechte nieuws.
    Mook en Middelaar