Feyenoord viert feest, geestig één-tweetje met umpire

SportbytesVeel sporters berichten graag over hun bezigheden buiten de velden en zalen. In de rubriek Sportbytes kijken we wat bekende sporters meemaken en delen op social media. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.

Jongen of meisje?

'Nog vragen?', sluit de zwangere umpire haar praatje af bij de Fed Cup-dubbelwedstrijd tussen Nederland en Australië. 'Jongen of meisje?', vraagt de gevatte Australische Daria Gavrilova. Een jongetje dus.

Fed Cup on Twitter

Eva Asderaki-Moore: Any questions before we start? @Daria_gav: Boy or Girl? Asderaki-Moore: Boy 👶 Congrats Eva! https://t.co/vZqRTcCy1u

Feyenoord-spelers vieren feest

De Feyenoord-spelers vieren de winst van de KNVB-beker.

Why not? 🏆

6,502 Likes, 513 Comments - Steven Berghuis (@stevenberghuis) on Instagram: "Why not? 🏆"

Instagram post by Karim el Ahmadi * Apr 22, 2018 at 7:04pm UTC

4,691 Likes, 105 Comments - Karim el Ahmadi (@kea_8) on Instagram

Second trophy🏆

1,812 Likes, 67 Comments - Ridgeciano Haps (@r.haps) on Instagram: "Second trophy🏆"

HARD WORK PAYS OFF🏆🥇📈💪🙌🏻

2,909 Likes, 91 Comments - Jan-Arie van der Heijden (@janarievanderheijden) on Instagram: "HARD WORK PAYS OFF🏆🥇📈💪🙌🏻"

Floyd telt weer zijn geld

Floyd Mayweather heeft geen aanleiding nodig om een video de wereld in te helpen waarin de bokser bezig is met zijn favoriete hobby: geld tellen. 

THE BREADWINNER Video credit: @jamielynn

37.9K vind-ik-leuks, 1 reacties - Floyd Mayweather (@floydmayweather) op Instagram: 'THE BREADWINNER Video credit: @jamielynn'

Letters plakken

Wie dacht dat een zeil kant-en-klaar wordt afgeleverd bij de sporters, komt bedrogen uit. Marit Bouwmeester mag de letters en logo's gewoon zelf op het doek plakken. Gelukkig kan dat wel in het zonnetje.

Zeilletters plakken... komende week weer racen💪⛵🇳🇱 - Wereldbeker in Hyeres! #zeilvoorgoud

453 Likes, 10 Comments - Marit Bouwmeester (@maritbouwmeester) on Instagram: "Zeilletters plakken... komende week weer racen💪⛵🇳🇱 - Wereldbeker in Hyeres! #zeilvoorgoud"

Gaan met die banaan

Niki Terpstra citeerde de tekst al een tijdje terug, maar de hit is blijven hangen in de bus van QuickStep. Hoewel Terpstra vandaag niet rijdt in Luik-Bastenaken-Luik kunnen ze de motivatie wel prima gebruiken

Geen stoer verhaal voor Erben

Erben Wennemars zou heel graag een stoer verhaal vertellen, maar eigenlijk was hij te laat bij de controlepost tijdens de Patrouiolle des Glaciers en moest hij van de berg worden gehaald met een helikopter

Feest bij Barcelona

Barcelona vernederde Sevilla gisteravond tijdens de finale van de Spaanse beker met liefst 5-0 en uiteraard horen daar de mooie kleedkamerfoto's bij.

¡¡¡Campeones de Copa 🏆!!! Orgulloso de este equipo 🙌 ¡Gracias afición por estar siempre ahí 👌👏! Champions of the #CopadelRey🏆!!! Proud of this team 🙌 Thanks to our fans for being always close to us👌👏! #ForçaBarça 🔵🔴

222.6k Likes, 605 Comments - Ivan Rakitic (@ivanrakitic) on Instagram: "¡¡¡Campeones de Copa 🏆!!! Orgulloso de este equipo 🙌 ¡Gracias afición por estar siempre ahí 👌👏!..."

😀 Good morning! #ForçaBarça #CopaBarça #Copa30 🔵🔴

30.5k Likes, 604 Comments - Jasper Cillessen (@jaspercillessen) on Instagram: "😀 Good morning! #ForçaBarça #CopaBarça #Copa30 🔵🔴"

Volledig scherm
© Instagram Jan-Arie van der Heijden