Lucille Werner en Gert de Kok bij de laatste Spraakvermaak van het jaar
TERHEIJDEN - De Terheijdense talkshow Spraakvermaak sluit het jaar 2022 komende zondag af met als hoofdgasten burgemeester Gert de Kok van Drimmelen, Tweede Kamerlid Lucille Werner en militair historicus Christ Klep.
Voor De Kok wordt het zijn laatste optreden bij Spraakvermaak als burgemeester. Op 16 december neemt hij afscheid van het ambt, dat hij achttien jaar bekleedde in Drimmelen. Zondag kijkt De Kok samen met Spraakvermaak-presentatoren Dik van Beest en Walter van de Calseyde terug op zijn burgemeesterschap.
De Kok gaat verhuizen naar Zeeland maar zal zeker regelmatig terugkeren in Drimmelen, zegt hij in een interview met BN DeStem.
Lingo
Lucille Werner is bij veel mensen bekend als tv-presentatrice van onder meer het programma Lingo. Inmiddels heeft ze de switch naar de politiek gemaakt en sinds maart vorig jaar zit Werner in de Tweede Kamer voor het CDA.
De derde gast is Christ Klep, die zichzelf omschrijft als ‘allround liefhebber van geschiedenis, internationale betrekkingen en wat zich nog meer afspeelt in de wondere wereld van oorlog en vrede’. Hij schuift regelmatig aan bij talkshows op tv om achtergronden van oorlogen en vredesmissies te duiden.
Zangeres Catelijne Bach vormt samen met Ferdinand Schmutzer (contrabas) en Jeroen Matthijssen (piano) het trio Fluïde. Zij zorgen voor het muzikale optreden zondag. Marnix Thijssen uit Made zal een column voordragen.
Spraakvermaak vindt plaats bij De Gouden Leeuw aan de Raadhuisstraat. Om 13.30 uur gaat de zaal open voor seizoenkaarthouders. Om 14.00 uur begint de verkoop van dagkaarten. Een half uur later gaat de show van start.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMDerde divisie
Dongen weer met beide benen op de grond: ‘Zij waren in alles beter’
Na de verrassende winst van Dongen op de koploper ADO’20 vorige week, reisde het met vertrouwen af naar Haaksbergen voor het duel tegen HSC’21. Daar kwam het echter van een koude kermis thuis, want de thuisploeg was op alle fronten beter: 4-1. -
Met video
Maaltijdbezorger gewond door aanrijding in Dorst
DORST - Een maaltijdbezorger is vrijdagavond gewond geraakt bij een ongeval op de kruising tussen de Akkerweg en de Rijksweg in Dorst. -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan. -
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
PREMIUMZaterdag derde klasse C
Internos mist een heel elftal aan spelers door blessures, Zwaluwe mist dan weer een goeie spits
Internos kreeg in de zaterdag derde klasse C een pak slaag van koploper IFC. Klundert boekte een zakelijke overwinning op De Fendert en Jelle Nooren vertolkte een hoofdrol bij Zwaluwe. De verdediger bezorgde zijn ploeg in de slotminuut een punt.
-
met video
Schuur en heg naast woning in brand in Dorst
DORST – In een schuur aan de Galubastraat in Dorst is maandagmiddag brand uitgebroken. Het vuur sloeg ook over op de grote heg naast de woning. -
-
-
8
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
PREMIUMTweede klasse D
Gilze na maanden weer boven de streep: ‘Naar boven kijken is veel leuker’
In een rechtstreeks duel onderin wist Gilze voor het eerst sinds oktober uit het degradatiemoeras te kruipen. Nu willen ze niet langer meer naar onder kijken. Oosterhout leek een punt over te houden aan het treffen met Uno Animo, maar kreeg in blessuretijd de deksel op de neus.