Centrum Oss roept in gelikte video op: blijf thuis en shop bij ons online
OSS - Tientallen ondernemers in de Osse binnenstad zijn gewoon open for business. Dat is de boodschap van een gelikte nieuwe promotievideo van het centrummanagement.
,,Je zult het van ons niet vaak horen: blijf thuis", opent Peter van Aar het filmpje. In de anderhalve minuut die volgt, vertellen verschillende ondernemers over de voorzorgsmaatregelen die in de stad genomen worden. En over de mogelijkheden om op afstand gewoon door te shoppen, eten en drinken.
Op de nieuwe site dewinkeliervanhier.nl kan immers een espresso, lunch of diner van een Osse zaak besteld worden. Maar er kan ook een afspraak worden gemaakt om één op één te shoppen of om te videobellen met een kledingzaak. ,,We heten je welkom. Op afstand.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Forum voor Democratie: ‘Stop met kleine huisjes in Peel Dorpen’; Raad Maashorst: ‘Het is een proef’
Maashorst -
PREMIUM
Woningen bij JBZ gaan toch nog niet in verkoop: te veel onzekerheid door bouwstop
DEN BOSCH – Tientallen woningzoekenden die hun zinnen hebben gezet op een woning bij het Jeroen Bosch Ziekenhuis in Den Bosch moeten langer geduld hebben. Bouwer Heijmans heeft besloten om toch niet te starten met de verkoop van 199 appartementen, die voorlopig nog niet mogen worden gebouwd.'s-Hertogenbosch -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
PREMIUM
Horeca Oss gelooft in goede afloop: personeel in startblokken om eten te bezorgen
OSS - De normaal zo bruisende Peperstraat in het centrum van Oss ligt er dankzij het coronavirus schrikbarend rustig bij. Maar horecaondernemer Roel Jordaans gelooft in een goede afloop: ,,Ik ervaar het als een hele warme tijd.’' -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
Eropuit
Kunst met planten in Museum Jan Cunen
Oss -
-
-
PREMIUM11
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen. -
Met Theo Vinken moet het UIThuis in Oss gaan bruisen: ‘Er staan al 40 gesprekken in de planning’
OSS - Hij belt, mailt en videochat zich de komende weken een slag in de rondte. Om zoveel mogelijk partijen te verleiden om straks een plekje te zoeken in het Osse UIThuis. Oud-bankdirecteur Theo Vinken (64) moet het nieuw te bouwen cultuurhart in Oss laten bruisen.