Emanuel Klasser krijgt na de wedstrijd Quick 4 tegen Blaricum, gespeeld in november 1939,
een krans omgehangen. Het zou zijn laatste wedstrijd zijn in het shirt van AFC Quick 1890. Een maand later vertrekt hij weer naar Nederlands-Indië.
Volledig scherm
PREMIUM
Emanuel Klasser krijgt na de wedstrijd Quick 4 tegen Blaricum, gespeeld in november 1939, een krans omgehangen. Het zou zijn laatste wedstrijd zijn in het shirt van AFC Quick 1890. Een maand later vertrekt hij weer naar Nederlands-Indië. © Privéfoto

Dribbelaar Emanuel Klasser van AFC Quick 1890 overleefde de Tweede Wereldoorlog niet

Emanuel Klasser was in de vorige eeuw een rappe dribbelaar van AFC Quick 1890. Hij is een van de zeven Quick-leden die de oorlog niet heeft overleefd. Achterkleinzoon Roel Bak maakte in 2016 zijn debuut in de Amersfoortse hoofdmacht en trad daarmee in de voetsporen van zijn overgrootvader. Het vervult Bak (nu spelend voor Roda’46-zondag) met trots.