In 2019 maakte AZ, nadat een gedeelte van het dak van het AFAS Stadion was ingestort, een aantal weken gebruik van het Cars Jeans Stadion.
Volledig scherm
PREMIUM
In 2019 maakte AZ, nadat een gedeelte van het dak van het AFAS Stadion was ingestort, een aantal weken gebruik van het Cars Jeans Stadion. © Getty Images

Kan ADO na storm Eunice nog wel in eigen stadion spelen? ‘We kunnen altijd hulp AZ inschakelen’

De schade aan het Cars Jeans Stadion, vrijdagmiddag veroorzaakt door storm Eunice, zorgt voor veel onzekerheden bij ADO Den Haag. Het is niet de eerste keer in de recente geschiedenis dat een Nederlands voetbalstadion onverhoopt schade oploopt. De vraag is dan ook of de Haagse club de thuiswedstrijden wel ‘gewoon’ in het eigen stadion kan spelen. Zo niet, kan het in ieder geval op de hulp van AZ rekenen. ,,Maar zo ver is het nog niet.”