Volledig scherm
Foto ter illustratie. © Foto Ruud Voest

Groot verloop van spelers in amateurvoetbal

OVERZICHTDe overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal verliep zaterdagavond. Een overzicht.

Tweede divisie

GVVV

Trainer: Niek Oosterlee

Nieuw: Wesley Goeman (VVSB), Philip Ties, Tom Oostinjen (Spakenburg), Jesse van Nieuwkerk (Quick Boys), Corné Davelaar (DFS), Damiano Schet (Katwijk), Nick van der Linden (VVA Achterberg).

Vertrokken: Roy Terschegget (Spakenburg), Simon Brouwer (VVA Achterberg), Bart Hulsbos, Sherwin Grot Mo Bendadi (allen onbekend), Robin Segers (VRC), Guido Jansen (stopt), Wout Blasman (Silvolde), Bart van de Beek (stopt).

Derde divisie

DOVO

Trainer: Gert Kruys

Nieuw: Jordi Balk (DUNO), Judah Berefo (De Dijk), Pernelly Biya (VVOG), Mourad Marbouh (Bennekom), Kevin Schmidt (Achilles’29), Sebastiaan van der Sman (TEC), Jeroen Vrolijk (De Merino’s), Jasper Waalkens (Spakenburg), Rick van Walsem (DFS), Sam Lagerweij (BAS), Pepijn van der Wissel, Sam Schoeman, Noah Staal (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Marley Berkvens (DHSC), Erik van Eem (Valleivogels), Koen Hagelstein (De Merino’s), Ralph Hovestad (Hercules), Enrico Patrick, Joshua Patrick (beiden DVS’33), Aron Veldhuizen (De Merino’s), Tim van de Weerdhof (SDVB), Nando Wormgoor (Kozakken Boys), Mitchell de Zwart (Spakenburg), Abderrahim Loukili (onbekend), Nassir El Aissati (onbekend), Salim Amarzgiou (onbekend), Rodney Ubbergen (onbekend), Leon Toonen (gestopt).

Volledig scherm
Marley Berkvens verruilt DOVO voor DHSC. © Foto Ruud Voest

Hercules

Hercules verwelkomt voor het nieuwe seizoen zeven nieuwe spelers. Naast Ralph Hovestad zit er nog een oude bekende tussen: Floris Burgers, die terug is na een studie in het buitenland.

Nieuw: Bjorn van Gorkom

(Hercules O19), Oussama Lahri (SCH’44), Tom Waltman (De Meern), Ralph Hovestad (DOVO), Lynden Leidsman (Almere City FC), Pepijn Vonk (NAC Breda), Floris Burgers (terug uit buitenland).

Vertrokken: Lars Raaijen (SDO Bussum), Walid Ould-Chikh (Jong De Graafschap), Ritchie Steinmann (DHSC), Loed Keizer (Maarssen), Mart Stokkers (werk in buitenland), Kees van Buuren (stopt vanwege werk).

Hoofdklasse zaterdag

DHSC

DHSC uit Utrecht is na de titel in de eerste klasse klaar voor het debuut in de hoofdklasse.

Trainer John Vink ziet weliswaar twaalf spelers vertrekken, maar daar staat ook de komst van negen nieuwe spelers tegenover. De eerste training van de Utrechters staat gepland op maandag 29 juli. Op zaterdag 3 augustus speelt DHSC de eerste oefenwedstrijd, op eigen veld tegen het DOVO van Gert Kruys.

Nieuw: Marley Berkvens (DOVO), Redouan Boussoufi (FC De Bilt), Charif Esadik (Roda’46), Christian Gandu (DUNO), Ritchie Steinmann (Hercules), Vlatko Lazic (FC Lienden), Mike van Oostrom (Montfoort), Roy Turksma (FC Breukelen), Jesse Oliekan (Jong Heerenveen)

Vertrokken: Jordy Best (Elinkwijk), Kenzo Biyong, Jacco Kortenoever, Marcelino Leber, Sam Sabee (allen Nieuw Utrecht), Evert Brouwers (Sportlust’46), Faisal Kaouass (Valleivogels), Mike van ’t Land (Huizen), Dennis de Loos (SDO), Rick van der Velden (FC Hilversum), Darryl Bobson (onbekend), Raymond Homoet (gestopt).

Volledig scherm
Jordy Best wordt op deze foto geblesseerd het veld gedragen bij DHSC. Volgend seizoen speelt hij in het shirt van Elinkwijk. © Marnix Schmidt

Eerste klasse zaterdag

FC BREUKELEN

Trainer: Frans Schuitemaker

Nieuw: Okan Özcelik (Elinkwijk), Steve Blokland (SCH’44), Abdel Zouzou (SVA Papendorp), Sylvian Wijkmans (Kampong O19).

Vertrokken: Tom van der Horst (VVIJ), Roy Turksma (DHSC), Jesse van Riet, Derrick Mensah (beiden CSW).

SVL

Trainer: Aad van den Berg

Nieuw: Jorrit Fiegen (Sparta Nijkerk), Darif Labardi (Jonathan), Jens van Doorn (CDW), Jeff van der Bult (SDV Barneveld), Gerwin Loef (HDS), Dennis van de Weerd (Kampong O19).

Vertrokken: Wouter van Hoof (CDW), Koen van Dijk (FC De Bilt), Erik van Eckeveld (CDW 2).

FC DE BILT

Trainer: Alain Hijman

Nieuw: Koen van Dijk (SVL), Hillyano van Loon, Mohammed Toufiki (beiden Hercules 2), Martijn Scholman (JSV Nieuwegein), Mike van Kraaij (Focus’07), Milan Hoeffnagel, Tim Kool (beiden Kampong O19), Mohammed Wiouri (De Meern 019), Shivaro Hok-A-Hin (Elinkwijk), Tim Elders, Niels Hilhorst, Twan Bessems (allen FC De Bilt 2), Vinny Anakoy (Delta Sports’95).

Vertrokken: Redouan Boussoufi (DHSC), Sander van den Berg, Glenn Linnebank, Appie Ayoubi (Jonathan), Marc Schuurman (FC De Bilt 2), Raymond van Nistelrooij (studie), Jos de Gram (gestopt).

Volledig scherm
FC De Bilt werd kampioen van de tweede klasse. Volgend seizoen speelt de club in de eerste klasse. © Orange Pictures

Tweede klasse zaterdag

BENSCHOP

Trainer: Emanuel Sluis

Nieuw: Harm van de Water (Ophemert), Soulaimane Ouhamad, Olaf de Koning, Bart van de Voort (allen Sportlust’46), Achraf Merroun (Alphense Boys O19), Jeroen Lamboo (Aarlanderveen), Kwame Ballo (FC Hilversum), Karim el Mekki (VEP), Jesper van den IJssel (eigen jeugd).

Vertrokken: Twan van der Louw (Sporting’70), Coen Horb (LRC), Jeroen Roodenburg (IJFC, lager), Reda Reddam (Lopik), Tamer Ugur (VVIJ), Jonathan Antonio (onbekend).

CDW

Trainer: Maurice Pot

Nieuw: Wouter van Hoof (SVL), Eren Kurt (eigen jeugd), John Verweij (Leones), Anis el Makrini (Elinkwijk).

Vertrokken: Jens van Doorn (SVL), Ibrahim el Salih (Odysseus’91), Frank Barte (stopt).

DELTA SPORTS’95

Trainer: Herman Wallenburg (Altius)

Nieuw: Ben van Breukelen (IJFC), Robin Boekhout (Heukelum), Hans Odijk (Focus’07), Rowan Nelemans (’t Goy), Max Kleijn, Dion van Burik, Toine Renfurm (eigen jeugd).

Vertrokken: Bas Geurts, Pascal Rinck (gestopt), Jesse Patist, Jordi Sloof (Houten), Rodney van Klooster (VVZ’49), Sergio Anaya Pena (VVJ), Vinny Anakoy (FC De Bilt).

DE MEERN

Trainer: Richard Beekink

Nieuw: Mohammed Aknouch, Zakaria Khottour, Christiaan Pompies (Hercules), Kwabena Dua (De Meern zondag), Stan de Groot (Sportlust’46), Daniel Kayee, Jessy Leemkuil (Geinoord), Stephan Kooy (IJFC), Adham el Shimy (Woerden), Soufiane Zaghdoud (PVCV).

Vertrokken: Jesse Schuin, Rick Hauwert (Houten), Remco de Smit (De Meern zondag), Kevin Memel (Geinoord), Hicham Touh (PVC), Pieter de Wit (stopt).

DE MERINO’S

Trainer: Jan Gaasbeek

Nieuw: Ergün Cakir (YEG Hassel), Elco van der Klift (DVSA), Aron Veldhuizen, Koen Hagelstein (DOVO), Matthieu van Laar (Renswoude).

Vertrokken: Marco de Gooijer (VRC), Jeroen Vrolijk (DOVO), David Scholte (DTS), Erik Petrus (Huizen), Sebastiaan Klein, Patrick Donkevoort, Jeffrey Terschegget (gestopt).

GEINOORD

Trainer: Gerrit Plomp (SO Soest)

Nieuw: Kevin Memel, Tobias Elmensdorp (De Meern), Giordano van der Pol (FC Hilversum), Marco Scholman (Vriendenschaar), Ryan Macleod (was gestopt), Yassine Essard (Elinkwijk), Luuk Brinkman (De Meern O19), Jardell Adamson (Kampong O19), Sam Koolsteeg, Sven Banfi (JSV Nieuwegein), Roderick van Duinen (UVV), Zakaria El Allali (Maarssen), Joseph Charway (Nieuw Utrecht), Angero Jair Renfurm (Excelsior Suriname).

Vertrokken: Pascal Florie, Jan-Maarten van Dijk, Darryl Wright en Dimitri Djollo (gestopt), Robin Jansen, Vincent Griffioen (Nieuw Utrecht), Elvin Hardeveld, Gino de Ridder (gestopt), Joël Steiginga en Davey van der Snoek (IJFC), Daniel Kayee (De Meern zaterdag).

Volledig scherm
Benschop-aanvoerder Martijn de With (6) baalt terwijl IJFC het doelpunt viert. © Marnix Schmidt

IJFC

Trainer: Patrick Hilhorst

Nieuw: Koen Bergsma, Remon Kars, Marc Lebbink, Tom de Waard, Job van Houten, Wouter Ligchaam, Anas Sahlan, Ricardo Kemp (JO 19-1), Davey van der Snoek, Remco van Liere, Joël Steiginga, Bradley Wright, Travis Wright (Geinoord), Gideon Dammes (De Meern JO19), Tugay Akgül (Faja Lobi KDS), Robin van den Wijngaard (Sportlust’46), Youri de Kruijf, Robin Dambroek (waren gestopt).

Vertrokken: Matthijs van Geffen, Kevin Thie (gestopt), Ben van Breukelen (Delta Sports’95).

JSV NIEUWEGEIN

Trainer: Harry Buur

Nieuw: Baran Karadag (FC Breukelen), Onur Canbolat, Nico Roelofs, Bradley van Bommel (VVIJ), Berkay Karadag (Argon), Munzur Karadag (EDO), Noureddine Zoufri (Elinkwijk), Harmen Prenger (Odysseus’91), Boaz van der Linde (Vriendenschaar), Kevin Jupijn, Thomas Fraza, Stijn Peek, Calvin Vanokas (eigen jeugd).

Vertrokken: Rouël Bisschop (DESTO), Sven Banfi (Geinoord), Daan van der Valk, Björn van der Horst, Martijn Kroneman, Wesley Vaes (gestopt).

MAARSSEN

Trainer: Marco van der Meer

Nieuw: Peter Veeneman, Luciën Dors (DFS), Loed Keizer (Hercules), Yvan Ruvakuki (OSM’75), Chris Resida, Miquel Ballo, Dion Gerritsen (Montfoort), Shane van Zanten, Daimios Damkalis, Guillermo Rosalia (eigen jeugd).

Vertrokken: Marco Miltenburg (lager), Sven Eggermont (NiTA), Arnoud Schonis (Argon), Zakaria El Allali (Geinoord), Jelle Bouma (Elinkwijk), Wesley van Zoolingen (EDO).

NITA

Trainer: Leon Nieuwhoff

Nieuw: Jelmer Versloot (Kockengen), Sven Eggermont (Maarssen), Joël Wattimena, Dwayne Wondel (CSW), Ti-Jey Bins (Den Bommel).

Vertrokken: Sabir Khodabaks (De Meern), Denny Berkouwer (De Meern).

Volledig scherm
Feest bij NiTa. De promotie is binnen. © Rodney Kersten

VRC 

Trainer: Jan Gaasbeek

Nieuw: Robin Segers (GVVV), Marco de Gooijer (De Merino’s), Floriano Raho (Advendo’57), Roy Rentenaar (Veenendaal), Tim de Meijer (clubloos).

Vertrokken: Stefan van Leeuwen (stopt), Robin Kooistra (Renswoude, lager elftal).

Derde klasse zaterdag

BUNNIK’73

Trainer: Harrie Epskamp

Nieuw: Jeroen de Wit (eigen jeugd), Bram Bakker, Mark Wilshaus (lager).

Vertrokken: Ewald van Maanen (Advendo), Thijs Beunder (Jonathan), Dennis Bosma (stopt).

DESTO

Trainer: Raymond Graanoogst (Focus’07)

Nieuw: Richard Brilleman, Randy Tukker (OSM’75), Stefan van Eijk, Ufuk Ozbakan (Nieuw Utrecht), Rouël Bisschop (JSV), Bardo Knapen (SJVV), Ceyhun Sabaoglu (Alphense Boys), Luuk Sprong (De Meern), Darrel van de Schaft (UVV).

Vertrokken: Guillermo Ooft, Yently Lemmer, Nader Mechichi (Everstein), Lorenzo Hunte (SVA Papendorp), Tarik Azaroual, Niels de Bruin (gestopt), Delaney Khoeblal, Joey Brandsen (Faja Lobi KDS).

Volledig scherm
Raymond Graanoogst staat na de zomer bij DESTO voor de groep. © William Hoogteyling

DOSC

Trainer: Robin van Holst (Odysseus’91)

Nieuw: Tim Grapendaal (Jonathan), Twan Pieper (De Meern zaterdag), Luc van Dasler, Luke Ravoo, Flo Driegen, Wilco Oudshoorn, Keno Awwad, Koen van der Wolk, Rick Oppenmeer (eigen jeugd).

Vertrokken: Timon de Jong (Jonathan), Kevin Sprong, Marco van Amerongen (lager), Norben Vijfhuizen (stopt).

DVSU

Trainer: Jorick Straatman (Kampong JO19-1)

Nieuw: Ticho Zomer (VVIJ), Marijn van Helmondt (Everstein), Jerry Minjon (Faja Lobi KDS).

Vertrokken: Lee McFadden (stopt), Nordin Lamchachti (Zwaluwen Utrecht 1911).

EVERSTEIN

Trainer: Remko Versteeg (Houten)

Nieuw: Ricardo de Keijzer (JSV), Jeffrey Burgers (Brederodes), Jort Binneveld (Vianen), Nader Mechichi, Guillermo Ooft, Yently Lemmer (DESTO), Björn Stathi (Schagen), Bart Orsel (Brederodes).

Vertrokken: Marijn van Helmondt (DVSU), Luuk van der Harst (Rivierwijkers, lager elftal).

FOCUS’07

Trainer: Charly Olf (geen club)

Nieuw: Youssef Chouay (Heukelum), Dirk-Jan Verkerk, Thom Vink, Sander Zomer (lager), Ole Laeven, Jop Hollander, Tijmen Laeven, Sjoerd van Dijk (eigen jeugd).

Vertrokken: Ridvan Tunc (Theole), Nick van der Horst, Michel Sprong, Rens van Vark (Vriendenschaar), Mike van Kraaij (FC De Bilt), Thom Souhuwat, Ayo Pater (stopt), Issouf Coulibaly (Kismet).

FZO

Trainer: Remco Claessens

Nieuw: Erwin Bosman (Sporting Martinus), Giovanni Rozeboom (Loosdrecht JO19), Wouter Schoofs (geen club), Michael Thé (FC Hilversum), Wouter Outmans, Glenn van Greuningen, Mitchell Edelbroek (Saestum).

Vertrokken: Kevin van Schoonhoven (Vliegdorp), Mike van Essen, Kenneth van Maarschalkerweerd, Robin Eerkens (lager), Lucien Brouwer, Danny ter Hoeve (gestopt), Koen van Schuppen (Patria).

HERCULES

Trainer: Maykel Tak

Nieuw: Jordey Buitenhuis (Huizen), Maties van Heesbeen (Roda’46), Mitch Maas (SCH’44), Mike Maas (Scherpenzeel), Luuk Bruijnis, Bart de Greeff (Saestum).

Vertrokken: Bart van Driessche (onbekend), Manuel van den Berg (lager).

HOUTEN

Trainer: Kevin Reinhard (Delta Sports’95)

Nieuw: Jordi Sloof, Jesse Patist (Delta Sports’95), Jesse Schuin, Ricky Hauwert (De Meern), Istvan Jankovits (MSV’19), Dion Nelemans, Kevin Kohler (’t Goy), Guymon van Gool (Hercules), Niek Nieuwenhuijsen (was gestopt), Leon de Lange, Sjors van de Vecht (lager), Marijn de Heer, Thomas Bronk, Jim Smits, Liam Bloemen, Aimane Mechroubi, Nick Jansen, Jarmo Boyd (eigen jeugd).

Vertrokken: Karim Chahider, Jorn van Dijk (gestopt).

JONATHAN

Trainer: Rob Zomer

Nieuw: Glenn Linnebank, Sander van den Berg, Appie Ayoubi (FC De Bilt), Timon de Jong (DOSC), Ryan Duarte (Roda’46 O19), Thijs Beunder (Bunnik ‘73), Roland Truggelaar (VVIJ).

Vertrokken: Darif Labardi (SVL), Daan de Jong (stopt).

Volledig scherm
Rob Zomer is ook volgend seizoen trainer bij Jonathan. © Foto Ruud Voest

KOCKENGEN

Trainer: Peter Neuvel

Nieuw: Jan Baarslag (Hertha), Mitchell van Leeuwen (Haarlem Kennemerland), Eric Versloot (eigen jeugd).

Vertrokken: Anthony Molleman (stopt), Jelmer Versloot (NiTA), Steven van der Rijst (De Meern, lager team).

LOPIK

Trainer: Bertus van Schaik

Nieuw: Reda Reddam (Benschop), Remon Vroege, Jurre Frericks, Roan Buijs, Dennis van Neer (eigen jeugd), Abdel Tufi (Elinkwijk), Lamin Darboe (geen club).

Vertrokken: Niemand.

ODYSSEUS’91

Trainer: Zimon van der Horst (Elinkwijk)

Nieuw: Michael Branderhorst (OSM’75), Jesse van de Wal (Hilvaria), Timmen Constant (Jonathan), Jaron van Prooijen (Zwaluwen), Sjoerd Veenma (Hattem), Kamiel Vermeulen (WV-HEDW), Ibrahim el Salih (CDW).

Vertrokken: Jeroen Reinking (Forum Sport), Harmen Prenger (JSV), Lars Ursem (stopt), Torben Vrielink, Boudewijn Pastoor, Wessel Exterkate, Robin Ceha, Guus Brouwer, Martijn Cats (Rivierwijkers, lager team).

Volledig scherm
Eddy Vorm (L) in duel met Randy Tukker van OSM tijdens de voetbalderby van Maarssen. © Foto Ruud Voest

OSM’75

Trainer: Frank Aboikoni (Faja Lobi)

Nieuw: Gianni Kerkhof, Bjarne van Schalkwijk (eigen jeugd), Robert Scharenberg, Scott de Wit, Ferenc Heijligers (lager), Julian Beekman (FC Breukelen), Justin Vaas, Johnny Nguyen (UVV), Arsenio Matomona (SVA Papendorp), Desley van Soolingen (Elinkwijk), Dylan Snel (Faja Lobi KDS).

Vertrokken: Justin Goedhart (EDO), Jeffrey de Jongh (HMS), Richard Brilleman (DESTO), Baris Sahan (VVOR), Yvan Ruvakuki (Maarssen).

VEENENDAAL

Trainer: Habib al Mohsinawi (VDZ)

Nieuw: Wiebe Hendriks, Robert van ’t Foort (GVVV), Sam van Schuppen (DOVO), Adil el Bissis (Echteld), Bart Keuken (VRC), Jorino Kleijn, Wout Jan van de Kleut, Aziz Ballouk (Blauw Geel).

Vertrokken: Roy Rentenaar (VRC), Bobby van de Haar, Yasvir Mankoe (gestopt).

VRIENDENSCHAAR

Trainer: Dirk-Jan in den Eng

Nieuw: Michel Sprong, Nick van der Horst, Rens van Vark (Focus’07), Achraf Ramdani (Elinkwijk), Denzel Muradin, Rick Mulder, Ronan Hendriksen, Zeno de Jong (eigen jeugd).

Vertrokken: Lukas Grizell (Tricht), Marco Scholman (Geinoord), Mick Helmond, Joël Martina (gestopt), Corsin Vogtlander, Maurits Nijenhof (De Meern zondag), Boaz van der Linde (JSV).

VOORWAARTS

Trainer: Rinco Bos en Ron Daselaar

Nieuw: Jacco Zwijnenburg (geen club), Jacco Zwijnenenburg (geen club), Mart Krüseman (Rhode), Luuk Baas, Edmond Landweher (was gestopt), Dennis Aarnink (Heeten), Mark ten Haaf (Austerlitz), Yannick Luca (VSC).

Vertrokken: Coen van Hout, Niek in ‘t Veld (lager elftal), Menno Bijlsma, Roan van der Lee (stopt), Robin de Rooij (SV Panter), Rik van de Boogaard (EDO, lager elftal), Lucas Mos (VVZA).

Volledig scherm
Voorwaarts wint in de finale van Bunnik '73. Invaller Ruud van der Sar (tweede van rechts) wordt gefeliciteerd met zijn belangrijke doelpunt. © Marnix Schmidt

ZONDAGVOETBAL

Eerste klasse

DE MEERN

Trainer: Jan Oosterhuis (DUNO)

Nieuw: Denny Berkouwer, Sabir Khodabaks (NiTA), Artan Hajdari (Houten), Selcuk Koruyucu (Hercules), Giovanni Leibbrand (DVS’33), Michiel Middelhuis (VVIJ), Maurits Nijenhof, Corsin Vogtlander (Vriendenschaar), Remco de Smit (De Meern zaterdag).

Vertrokken: Jeffrey O’Brien (FC Almere), Randy Ababio (Blauw-Wit Beursbengels), Tobias Elmensdorp (Geinoord), Tom Waltman (Hercules), Fouad Dahmani (Hoogland), Mark den Hartogh (LRC), Kwabena Dua (De Meern zaterdag), Alain de Koter (Nieuw Utrecht), Hugo Peters, Nathan Spaan (SCH’44), Anis Ziani (SDO), Richie Agyapong (Velsen), Jerremy Haarmans, Joey Swanink (VVIJ), Gideon Emanuels (WNC), Youssef el Hammouchi (Bennekom), Ismail Chibrani (Waterwijk), Solace Uyi-Olaye (Achilles). 

SVA PAPENDORP

Trainer: Mustapha Talha

Nieuw: Nordin Talha, Enrique Emerencia (Hercules), Anass el Ghanoutti, Yassine Essard, Jurney Emerencia, Marciano van de Bilt, Jacky Testa La Muta (Elinkwijk), Lorenzo Hunte (DESTO), Lafayette Leerdam (Faja Lobi KDS).

Vertrokken: Geen opgave ontvangen. 

Tweede klasse

KAMPONG

Trainer: Mark Verkuyl

Nieuw: Dylan Timber, Ozan Ertana, Sem Verheul, Daniel de Leon (eigen jeugd), Simon de Laat (Sterrenwijk), Salim Benali (Sparta Nijkerk), Cornel van Bergen Henegouwen (SML Arnhem), Ward Bloemhard (Robur et Velocitas), Maikel Guirgis (Sporting’70), Curran Sharif Hodgson (Barendrecht), Tim Jasink (HTC Zwolle).

Vertrokken: Corné Parol (SO Soest), Sybren Weeke, Maxime Yenga, Daniël Veenendaal, Nick Lentjes, Hugo Odding, Roeland de Knijf, Richard Ritsema (gestopt), Tom Goossens, Fabian Meeuwisz (lager).

NIEUW UTRECHT

Trainer: Tarik Divarci

Nieuw: Alain de Koter (De Meern), Joël Ampadu, Cihan Sogutlu (geen club), Mohamed Adarghal (Loosdrecht), Kenzo Biyong, Jacco Kortenoever, Marcelino Leber, Sam Sabee (DHSC), Burak Dudukcu (Olympia’28), Vincent Griffioen, Robin Janssen (Geinoord), Niels Renes (Lopik), Devin Uiterwaal, Noël Valk (Elinkwijk).

Vertrokken: M. Bahri (Vechtzoom), Engin Söner (Montfoort), Serdar Akkanat (LRC), Stefan van Eijk (DESTO), Y. Kubila, Mustafa Kavas (Allen Weerbaar), Taner Aydin (stopt).

PVCV

Trainer: Mitch Maas (PVCV-jeugd)

Nieuw: Julian Feer, Alec Bos, Abdellah Amraoui (eigen jeugd), Kenzo Sleurink (lager elftal), Stefan Kraan (UVV), Mats Bosma (SCH’44), Desney de Buck, Utku Cergel (Hercules), Shane Koppenol (IJFC).

Vertrokken: Dion van der Gun (lager), Damian Schipper (stopt).

VVIJ

Trainer: Peter van Herpen

Nieuw: Joey Swanink, Jerremy Haarmans (De Meern), Tom van der Horst (FC Breukelen), Vincent de Weger (New York Dutch Lions), Tamer Ugur (Benschop), Jeffrey van de Werken (Montfoort), Bobby van Dijk (Vreeswijk), Mohamed Rahou (Faja Lobi KDS), Brian Siegelaer, Bram van Buuren (eigen jeugd), Jelle Vergeer, Michan Galekop, Jeremy Maaswinkel (lager).

Vertrokken: Michiel Middelhuis (De Meern zondag), Nico Roelofs, Bradley van Bommel, Onur Canbolat (JSV), Roland Truggelaar (Jonathan), Tycho Zomer (DVSU), Thimo van Muren (FC Oudewater), Stefan Kolvers, Melvin van Eck (lager).

Volledig scherm
VVIJ-trainer Peter van Herpen na de wedstrijd tegen IJFC (Foto Marnix Schmidt) © Marnix Schmidt

Derde Klasse

ZWALUWEN UTRECHT

Trainer: Michel Blokker

Nieuw: Nordin Lamchachti (Zwaluwen Utrecht 1911).

Vertrokken: Patrick Hendriks, Wesley van der Kaay (gestopt).

HDS

Trainer: Dennis van Dijk

Nieuw: Sander van Dijk, Shakur Bijker, Tijmen van den Berg, Dirk Teunis, Tim van Donselaar, Stan Blankestijn (eigen jeugd), Ronald Steunenbrink (DVSA).

Vertrokken: Gerwin Loef (SVL).

PVC

Trainer: Hans Cozijn

Nieuw: Hicham Touh (De Meern), Dylan te Niet (Elinkwijk), Mohamed Bohassani, Nassim Boumenjal, Ilias Cheqri, Jesse Loenen, Yassine Loukili, Nick Neerings, Lennart Schalekamp, Bishoy Shehata, Cody van Veenendaal, Younes el Yandouzi (allen UVV), Anis Boudih (Vreeswijk).

Vertrokken: Julius van der Linden (Loosdrecht), Pol van Tilburg (Sporting’70), Roel Vervuurt, Nick de Bruin, Nick de Roode (gestopt).

SPORTING’70

Trainer: Cas van den Berg (De Meern O19)

Nieuw: Marwin Reitsma (VSC), Pol van Tilburg (PVC), Nigel Siebelink (Jonathan), Oguzhan Demir (De Meern O19), Tarik Demir (Allen Weerbaar), Twan van der Louw (Benschop), Mohamed Ettahri (onbekend), Jeffrey Heinen (SSS), Faisal Loukili (SVA Papendorp), Ayoub Khanfous (Elinkwijk), Bastiaan Wijnberg (VSC), Thijmen Keizer, Nikolai Zaat (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Joey van Meurs, Sam Heesen, Rick Somsen, Bram Vermeulen (gestopt), Maikel Guirgis (Kampong), Cihan Dinc (’t Gooi), Mohamed el Hassani (onbekend), Berend Lucassen (lager).

VREESWIJK

Trainer: Ronald Cornet

Nieuw: Otokar Ooft, Franclin de Soto (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Anis Boudih (PVC), Jordy van Miltenburg, Gino van Miltenburg (lager).

SAESTUM

Trainer: Kevin de Liefde

Nieuw: Simon van der Horst (Hercules zondag), Etienne Hendrikse (Jonathan O19).

Vertrokken: Luuk Bruijnis, Bart de Greeff (beiden Hercules zaterdag), Jordao Bakkenes (Patria).

UVV

Trainer: Olav van Rijkom

Nieuw: Jordy Dijns​​​​ (Elinkwijk), Karim el Khinifri ​​​(OSM’75), Hamza Mahdad​​​ (Zwaluwen Utrecht), Sven Coté​​​​ (geen club), Mohamed Mazouzi​​​, Bilal Aouad​​​​ (SVA Papendorp), Michael Maton​​​ (SCH’44), Anouar Benerroua​​​ (Maarssen), Anouar Mazouji​​​ (FC Breukelen), Mounir Benerroua​​​ (DESTO), Ayoub Boubakari​​​ (DHSC), Yassin Beneroua (Kismet).

Vertrokken: Mohammed Bohassani, Nassim Boumenjal, Ilias Cheqri, Jesse Loenen, Yassine Loukili, Nick Neerings, Lennart Schalekamp, Bishoy Shehata, Cody van Veenendaal, Younes el Yandouzi, Abdellah Yaakoubi, Sabri Bouakka, Hassan Behahmed​​​​ (allen naar PVC), Sammy de Jong​​​​ (De Meern), Tycho Peters​​​​, Jari van Ingen​​​​, Karoy Swanink​​​​ (allen SCH’44), Roderick van Duinen​​​ (Geinoord), Stephan Kraan​​​​ (PVCV), Matthijs Rutting​​​(VIOD), Floris de Vries​​​ (’t Goy).

Topklasse, vrouwen

SAESTUM

Trainer: Janneke Bijl

Nieuw: Amber Visscher (Zeewolde), Jolet Lommen (Alkmaar), Tess Linnekamp, Veronique Ziellemans (beiden ’t Gooi), Elaine de Vette (Achterveld), Sterre Harsveld (Sporting’70), Lotte Meester (IJsselmeervogels), Katoucha Patra (Buitenveldert), Nicole Daams, Pascalle Daams, Zoë Manuputty (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Danique van Ginkel (Heerenveen), Joniek Bonnes, Laura Klok (gestopt), Sara Vijfhuizen (Amerika).

Hoofdklasse, vrouwen

MAARSSEN

Trainer: Janet Griffioen (RCL)

Nieuw: Gabrielle van der Sluis, Lara Plasmeijer, Donja Plasmeijer, Tessa de Lange, Anne van Dijk (allen Maarssen-zaterdag), Mirjam Roorda (Roda’46), Nadja Wolters (Oranje Blauw’15).

Vertrokken: Sharona Abels (stopt), Denise Wammes (HMS).

Volledig scherm
Lianne Grin van Maarssen baalt. De zo gekoesterde promotie is haar door de vingers geglipt. © Orange Pictures

Utrecht