Leermeester Titaley tegen leerling Hoefste: ‘Hij weet dondersgoed waar zijn ontwikkelpunten zitten’
Vier jaar na hun plotselinge breuk bij De Meern, kruisten de wegen van trainers Joël Titaley en Jeroen Hoefste zich in de derby tegen FC De Bilt. Het werd 1-1. Daarmee was Hoefste de morele winnaar op zijn oud-collega.
De voorbabbel aan de ronde tafel in de kantine van FC De Bilt was van het niveau rustig en vriendelijk. De één, inmiddels de trainer van FC De Bilt en de ander, begonnen aan zijn eerste grote klus bij De Meern, hadden het over hun gezamenlijk tegenstanders in de competitie en hun speelwijzen. Over spelers.
Het handen schudden even later bij de opkomst van het veld voelde bij beiden ietwat plichtmatig en stilstaan voor de foto zat er dan ook niet in voor de voormalige leermeester en zijn leerling, een titulatuur die Joël Titaley een tikkeltje overdreven vond. Een weerzien met Jeroen Hoefste was een betere benaming, meende de coach van de thuisploeg.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video14
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
PREMIUM
Marlou Peeters over terugkeer FC Utrecht-vrouwen in eredivisie: ‘De komende maanden worden cruciaal’
-
PREMIUM
Jesse Fokkenrood vijfde bij Sylvestercross: ‘Je mag mij voor gek verklaren, maar ik kijk naar de progressie’
-
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.
-
PREMIUM
Na time-out in Colombia is Jonathan Vergara Berrio thuis bij GVVV: ‘Ik ben sowieso een gevoelsmens’
-
-
-
PREMIUM
Hercules hervat competitie met beladen duel: ‘We willen ADO’20 graag een knauw geven’
-
PREMIUM
Michiel van der Valk van Geinoord heeft mogelijk laatste duel gespeeld: ‘Ik heb het er zelf naar gemaakt’