PREMIUM
Het laatste examen vieren met bier en champagne
EindexamensVrijwel alle leerlingen van het Gymnasium Camphusianum in Gorinchem zijn officieel klaar met de eindexamens. Ze sloten de drukke weken af met het examen management en organisatie (m&o). De reacties daarop zijn wisselend, maar daar houdt niemand zich mee bezig.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMCOLUMN
Het Doelendrama: wie wordt door wie genaaid?
-
PREMIUM
Doetinchemse burgemeester: ‘Achterhoek hangt aan laatste mem als het gaat om politiebezetting’
DOETINCHEM - ,,De Achterhoek hangt aan de laatste mem als het gaat om politiebezetting’’, zegt Mark Boumans, burgemeester van Doetinchem. De gemeenteraad nam donderdagavond unaniem een motie aan waarin grote zorg wordt uitgesproken over dat er geen arrestantencellen meer zijn in de Achterhoek. -
PREMIUMMet video's12
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen. -
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
Het scheelt flink in de portemonnee waar je in ons land je auto oplaadt. In ondergrondse parkeerplaatsen is het altijd duur. Daar ben je gemiddeld 16,8 procent duurder uit dan elders in de gemeente. -
PREMIUMColumn
Wie garandeert dat over 25 jaar niet opnieuw ingrijpende dijkwerken plaatsvinden?
Deze maand is het 25 jaar geleden dat wij ons huis in Varik kochten. Bijna een kwart eeuw woon ik dus nu in het Rivierenland, een meter of honderd achter de Waaldijk, die na het hoogwater van 1995, dus vlak voor onze komst, versterkt werd.
-
Ik Vertrek-stel moet aan de bak als klusbudget op is: 'Eten nog steeds chocoladepasta’
-
-
-
PREMIUM
Explosieve groei van zonnepanelen door hoge energieprijzen
Het aantal zonnepanelen op woningen in de regio Dordrecht en Gorinchem is het afgelopen jaar in recordtempo gegroeid. -
PREMIUMDe erfenis
‘Wij dachten altijd dat oom Henk glazenwasser was, maar dat bleek niet zo te zijn’
Carla (59) en twee andere familieleden bleken de enige bloedverwanten en erfgenamen te zijn van oom Henk. Een erfenis kan je leven veranderen. In deze serie deelt elke week iemand zijn of haar verhaal.