Keurslagers uit Leerdam en Ameide in finale Grote Grillworsttest 2022
In Vijfheerenlanden weten ze wel raad met grillworst. Twee keurslagers hebben de top 10 van Grote Grillworsttest 2022 behaald. Het gaat daarbij om keurslager Muilwijk uit Ameide en keurslager Rien en Irma Baas uit Leerdam.
Beide keurslagers gooide eerder al hoge ogen bij de nationale test. Dat bleek ook dit jaar, nu ze meer dan tachtig slagers achter zich lieten.
Nu aan de jury de taak om alle grillworsten te keuren en de winnaar aan te wijzen. Die wordt op 2 februari bekendgemaakt. Vanwege de coronamaatregelen vindt de prijsuitreiking niet fysiek, maar digitaal plaats.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Historicus Mulder brengt het Rampjaar tot leven in cartoons: ‘Geschiedenis met humor en een knipoog’
-
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Ringslang ontdekt in de Biesbosch: ‘Niet agressief en niet giftig’
BIESBOSCH - Deze week is voor het eerst een levende ringslang in de Biesbosch waargenomen. Het dier liet zich zien in een jachthaven in het natuurgebied. -
PREMIUM
Hardinxveld-Giessendam en provincie steggelen over bouwplan ‘t Oog: ‘We zijn een dorp, geen stad’
-
Verzakte huizen langs de Lekdijk te laat in beeld: ‘Zorgwekkend, problemen veel te lang niet gezien’
-
PREMIUM
Sluitstuk Glasroute feestelijk geopend: ‘Plan kostte 2 miljoen; kreeg 2 ton van gemeente, de rest werd gedoneerd’
Na weken van hard werken is het vrijdagmiddag eindelijk officieel geopend: het Stadspark Leerdam. Het parkje is het sluitstuk op de Glasroute, een wandelroute die de Glasblazerij en het Nationaal Glasmuseum met elkaar verbindt. ,,Een kroon op ons werk.” -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.”