Motordealer Bikker doet nieuwe gooi naar record
Motordealer Nol Bikker gaat zaterdag een nieuwe poging ondernemen om in het Guinness book of World Records terecht te komen. Daarvoor probeert hij tenminste 750 Kawasaki-rijders naar Noordeloos te lokken.
Delen per e-mail
Volgens de ondernemer, die 40 jaar geleden zijn motorzaak opende, moet het dit keer ‘zeker’ lukken. Een eerdere poging (in 2014) mislukte omdat de jury van Guinness de poging te specifiek vond. Toen wist Bikker slechts 300 motorrijders te mobiliseren.
Voor een nieuwe poging moest Bikker van de jury het aantal type motoren uitbreiden. Dat lijkt nu te lukken. Zelf rijdt hij tijdens de toertocht op een Kawasaki 250 Samurai uit 1968. Een tweetakt die volgens de eigenaar ‘grote rookwolken’ de lucht in blaast.
,,Dit keer heb ik er goed over nagedacht’’, belooft Bikker. ,,Logistiek hebben we het helemaal voor elkaar. De notaris op het dak van mijn oude pand, een mooie lady erbij.’’ Ook zijn er gedurende de dag diverse live-optredens te zien.
Als alles volgens planning verloopt, start de parade om 15.00 uur vanaf het terrein van Bikker aan de Grotewaard 8.
Elke ochtend up-to-date met het laatste nieuws uit Noordeloos en omstreken? Schrijf je hier in!
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Drugskokers in lab Nieuwendijk blunderden en vluchtten: ‘Zoutzuurdamp was levensgevaarlijk’
-
PREMIUM
Schot in ‘Central Park aan de Linge’, werk aan ijsbaan Arkel start dit voorjaar
De herinrichting van de ijsbaan in Arkel gaat dit voorjaar beginnen. Dat verwacht wethouder Johan Quik van Molenlanden. De voorbereidingen kwamen vorig jaar stil te liggen vanwege kostenoverschrijding en de stikstofproblematiek, maar de afgelopen tijd zijn de plannen aangepast. -
WEEKCIJFERS Minder besmettingen en ziekenhuisopnamen door corona in Rivierenland, wel meer sterfgevallen
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) heeft afgelopen week 848 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Rivierenland. Dat zijn er minder dan vorige week (+978) en de week daarvoor (+1024). -
PREMIUM
1,5 meter afstand bewaren? Deze slimme blauwe lijn loopt met je mee
Je loopt een drukke ruimte binnen. Zeg, een stationshal of een beurs. Wanneer een andere bezoeker nadert, verschijnt er plotseling een blauwe streep op de vloer. Komt die persoon binnen de 1,5 meter afstand, dan komen er kronkels in de lijn. Als de afstand weer 1,5 meter is, trekt de lijn recht. Kunstenaar Jólan van der Wiel ontwikkelde het idee met Nick Verstand. In innovatiecentrum Civon in Ulft is inmiddels een werkende versie van het ‘smart distancing system’ te zien. -
PREMIUM
dupe partnertoets Pascalle mag nergens meer knippen, maar op steun hoeft ze niet te rekenen
Ze had zich het jubileum wel anders voorgesteld. Pascalle Thüss uit Hengelo komt al 25 jaar bij de mensen thuis, voor een knipbeurt of haarspoelinkje. Nu zit ze thuis, duimen te draaien. Op steun vanuit een van de regelingen van het Rijk hoeft ze niet te rekenen. De partnertoets nekt haar.
-
AUTOTEST Test Citroën C3: strijd tegen de tand des tijds
Eigenzinnig design en comfort zijn van oudsher belangrijke pluspunten van de Citroën C3. Maar kan de huidige, vier jaar oude generatie de concurrentie nog wel aan? -
PREMIUM
Politiek: ‘Geen groot azc in Vijfheerenlanden, maar kijken naar kleinschalige opvang’
Politieke partijen willen dat er wordt gekeken naar meerdere kleinschalige opvanglocaties in de gemeente Vijfheerenlanden. Dat zou ‘beter passen’ dan één groot asielzoekerscentrum. De gemeente brengt (op verzoek van de provincie Utrecht) in kaart welke plekken geschikt zouden kunnen zijn. -
PREMIUM
de ontmoeting Tussen het bakken en de schoollessen door even uitwaaien en foto’s maken
In De Ontmoeting reist verslaggever Gijs Kool door het Rivierenland en schrijft verwonderd over de mensen, dieren en dingen die hij daar tegenkomt.