Slachtoffer Gorcumse flatbrand overlijdt aan verwondingen
De man die vorige week maandag zwaargewond raakte bij een woningbrand op de zesde etage van een flat in Gorinchem is aan zijn verwondingen overleden. Dat bevestigt politiewoordvoerder Henk van der Velde donderdagavond.
Op maandagavond 29 juni brak er rond 22.20 uur brand uit in een woning op de zesde verdieping van een flat aan de Weverstraat in Gorinchem. Een persoon liep hierbij flinke brandwonden op en werd overgebracht naar het ziekenhuis voor behandeling, zo meldde de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
De hulp van het ziekenhuispersoneel heeft echter niet mogen baten. De man overleed in het ziekenhuis aan zijn verwondingen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Einde aan conflict over 't Oog in zicht? Hardinxveldse wethouder heeft goede hoop: ‘Goed gesprek gehad’
-
PREMIUM
Instorten oud stadhuis kostte werknemer uit Almkerk het leven: 40.000 euro boete voor nalatig sloopbedrijf
Na vijf jaar is eindelijk bekendgemaakt wat de oorzaak is van het dodelijk sloopongeval bij het stadhuis in Woerden. De betonnen vloeren zijn ingestort omdat ze onvoldoende werden ondersteund tijdens de sloopwerkzaamheden. Het sloopbedrijf is beboet wegens nalatigheid. -
Woningbrand op zesde etage van Gorcumse flat, één gewonde
Hulpdiensten zijn maandagavond uitgerukt naar een brand in een flatwoning in Gorinchem. De getroffen woning bevindt zich op de zesde etage, meldt de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid (VRZHZ). -
PREMIUMDE STARTER
Bastine (46) weet alles van Bunzlau Castle-servies: ‘Ik was op slag verliefd’
-
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.
-
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen. -
PREMIUM
Kerkstraat Hank zes maanden lang in fases op slot; nieuwe riolering, wegdek en herinrichting
De kern van Hank is omgeven door een woud van gele omleidingsborden. De Kerkstraat, de doorgaande weg in het centrum, is tot en met november in gedeelten afgesloten voor wegwerkzaamheden. Verkeer door het dorp wordt omgeleid, en dus ook toeristen en dagjesmensen richting De Kurenpolder, Vissershang en de Biesbosch. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.”