Tien tips over dodelijke botsing met merrie Kiki, maar de gouden tip zit er nog niet tussen
De politie heeft meer dan tien tips gekregen over de aanrijding van ruiter Nini en haar merrie Kiki in Kedichem, vorige week maandag. Het paard overleefde de aanrijding niet, de veroorzaker reed door en is nog altijd spoorloos. De politie hoopt op nog meer tips en zoekt nog steeds een belangrijke getuige.
Delen per e-mail
Dat laat de politie desgevraagd weten. Sportpaard Kiki en baasje Nini Kampinga reden samen met een fietsende vriendin over de Nieuweweg, toen het drietal werd ingehaald door twee hard rijdende auto's. De eerste passeerde zonder ongelukken, maar de tweede raakte het been van de merrie. Het dier raakte zo erg gewond, dat een dierenarts het ter plekke moest laten inslapen.
De dood van de merrie veroorzaakte hevige verontwaardiging en een massale speurtocht naar de ‘witte Caddy’ die de het been van Kiki zou hebben geraakt. Vooralsnog is er geen verdachte in beeld. De bestuurder van een donkere auto die vlak voor het ongeluk passeerde, wordt nog altijd gezocht, als belangrijke getuige. Hij of zij heeft zich nog altijd niet gemeld. De bestuurder van het voertuig dat het paard raakte, wordt verdacht van het verlaten van een plaats ongeval.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Waarom het tijdens een wandeling wél lukt een goed gesprek te voeren
Na zó lang thuiswerken snak je zelfs naar die ene irritante collega. Gewoon om even te babbelen over iets anders dan werk. Maar hoe houd je contact met collega’s als zoveel mogelijk thuisblijven de norm is. Trainer en auteur Mirjam Wiersma helpt je de onderlinge band warm te houden. Vandaag: wandelen. -
Paard overleden na aanrijding in Kedichem, automobilist rijdt door
De politie is op zoek naar de automobilist die maandagmiddag een paard met ruiter aanreed op de Nieuweweg in Kedichem. De bestuurder van een witte auto reed door na het ongeluk. De ruiter kwam met de schrik vrij. Het paard was ernstig gewond en is ingeslapen. -
PREMIUM
Jong, blond, vrouw én vrachtwagenchauffeur: ‘Ik loop er niet als een poppetje bij’
-
PREMIUMVIDEO
Merrie Kiki sterft op het asfalt, snelheidsduivel rijdt door: ‘Zich melden is het minste dat hij kan doen’
Paard Kiki stierf maandagmiddag op het asfalt in de polder, nadat het dier met sportruiter Nini Kampinga (22) op haar rug keihard door een auto werd geraakt. Nini is bont en blauw, heeft een zere nek, maar kan het gelukkig navertellen. De zwaargewonde Kiki werd ter plekke ingeslapen. Intussen is er een klopjacht gaande op de ‘witte Caddy’ die Kiki’s been aan flarden reed. ,,Hij reed zeker honderd. Stopte even. En reed hard door.’’ -
Na de Chinezen komen nu ook de Vietnamezen: nieuw automerk Vinfast naar Nederland
In navolging van de vele Chinese merken maakt dit jaar ook een Vietnaams automerk zijn debuut in Nederland. Vinfast heet het Vietnamese merk, dat na het Chinese MG, Aiways en (binnenkort) Byton en Xpeng de Nederlandse automarkt zal bestormen.
-
Droom om in een tiny house in Altena te wonen, is nu al een plan
Het plan is ontstaan uit een gezamenlijke droom: wonen in een tiny house binnen de gemeente Altena. Een initiatiefgroep heeft de gemeente een plan voorgelegd voor een project met vijf tot vijftien van deze kleine duurzame woningen. ,,Wij zetten ons ervoor in dat Altena CO2-neutraal wordt.” -
Bewoners Hank gered door hun piepende rookmelders
Bewoners van de Kalversteeg in Hank hebben waarschijnlijk hun leven te danken aan de rookmelders in hun huis. Ze werden wakker omdat de melders aansloegen nadat er rook in hun woning binnendrong. -
Koken & eten
André van Duin steelt de show in Heel Holland Bakt: ‘Dit is meer een dood schildpadje’
Drie mannekes, drie vrouwkes. Dat zijn de zes overgebleven kandidaten zoals presentator André van Duin ze noemde tijdens de vijfde aflevering van Heel Holland Bakt. Gisteren keken er bijna 3,4 miljoen mensen naar de bakwedstrijd.