Dode man in appartement Roosendaal is 34-jarige bewoner
met videoROOSENDAAL - De dode man die donderdagmiddag in een woning aan de Burgemeester Freijterslaan in Roosendaal is gevonden, is door misdrijf om het leven gekomen. Het gaat om de 34-jarige bewoner van het appartement. Dat blijkt uit onderzoek van de politie.
De politie sloot een misdrijf niet uit en deed daarom vrijdag uitgebreid onderzoek. De omgeving is afgezet met hekwerken en de PD-unit (een mobiel kantoor op de plek van het plaats delict, red.) van de Forensische Opsporing is vrijdag aanwezig. Het is niet bekend hoe lang de politie nog onderzoek zal doen bij de woning.
,,Specialisten van de Forensische Opsporing verrichten sporenonderzoek, we bekijken camerabeelden en spreken met buurtbewoners", aldus de politie donderdag.
De man werd donderdag rond 14.45 uur levenloos aangetroffen in een woning. De politie doet sindsdien onderzoek naar de doodsoorzaak.
De identiteit van de man was tot zaterdag nog onbekend. Zaterdagmiddag meldde de politie dat het om de bewoner van het appartement gaat. ,,Het onderzoek blijft verder in volle gang", aldus de politie. Weinig buurtbewoners lijken de man te kennen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Inbreker slaat toe in Bosschenhoofd; man (47) zonder vaste woon- of verblijfplaats opgepakt
Bosschenhoofd -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
met video
Vanaf vandaag tijdelijk geen treinen in Zeeland
Door werkzaamheden rijden er vanaf vandaag geen treinen in Zeeland. Dat duurt tot en met zaterdag 17 juni. NS zet daarom vervangend busvervoer in.Roosendaal -
PREMIUMCOLUMN
Niemand wilde dat beeld van Michael Jackson, behalve die ene aandachtsjunk
Rotterdam kreeg deze week een nieuw standbeeld, West-Brabant juist niet: een tien meter hoge sculptuur van Michael Jackson zou in Hoeven komen te staan, maar dat gaat niet door.Roosendaal -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige.
-
PREMIUM
Wijkbewoners Roosendaal halen schouders op voor flatbewoner (34) die door misdrijf om het leven kwam: ‘Dat gebeurt overal’
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM
Geïnspireerd door de sportieve successen gaat voetbalclub Rimboe zelf aan de slag met opknappen sportcomplex
WOUWSE PLANTAGE - Een historie van 77 jaar laat je niet zo maar los. Terwijl de gemeente Roosendaal nog altijd de hand op de knip houdt, gaan de leden van RKVV Rimboe uit Wouwse Plantage de handen juist uit de mouwen steken.Wouwse Plantage