Opmerkelijk tafereel op A17 bij Oud Gastel: bestuurder wisselt van plek tijdens het rijden
OUD GASTEL - Een automobilist heeft dinsdag op de A17 bij Oud Gastel levensgevaarlijke capriolen uitgehaald. Hij wisselde tijdens het rijden van plek met een andere inzittenden. Dat meldt het Team Verkeer Zeeland-West Brabant van de politie.
Agenten zagen hoe het voertuig opvallend dicht achterop een lesauto reed, waarop werd besloten om de auto een volgteken te geven. ,,Als wij voorbij een auto rijden kijken we altijd goed in een auto om zo een inschatting te maken met wie we zo het gesprek aan gaan’', legt een lid van Team Verkeer Zeeland-West Brabant uit.
Na het volgteken verminderde de bestuurder flink vaart en begon te slingeren. ,,Dit leverde veel gevaar op voor de overige weggebruikers.’' Toen de auto uiteindelijk langs de kant stond, zagen de agenten dat de bestuurder opeens op de achterbank zat en dat een ander persoon het voertuig bestuurde.
De originele bestuurder bleek niet in het bezit te zijn van een rijbewijs. Tegen hem en de persoon die op wonderbaarlijke wijze achter het stuur kroop is een proces-verbaal opgemaakt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Ondanks dna op explosief toch vrijspraak voor 39-jarige verdachte voor ophangen granaat
Roosendaal -
met video
Meerdere schuurtjes van woningen vliegen in brand in Roosendaal
ROOSENDAAL - Meerdere schuurtjes van woningen zijn dinsdagmiddag rond 15.00 uur in brand gevlogen aan de Balladeberg in Roosendaal.Roosendaal -
PREMIUM11
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen. -
PREMIUMcolumn
Het wordt tijd dat we Peter Gillis de waardering geven die hij zo verdient!
Het verbaast mij hoeveel weerstand onze Brabantse topondernemer Peter Gillis blijft oproepen. In plaats van dat we trots zijn, wordt hij continu belachelijk gemaakt en beschimpt. Terwijl, met fijnzinnige uitdrukkingen als ‘hatseflatsen’ en ‘foxwild’ is zijn bijdrage aan de Nederlandse taal bijkans even indrukwekkend als bijvoorbeeld die van Van Kooten en De Bie.Roosendaal -
Auto in vlammen op in Roosendaal, ook zware schade aan twee andere wagens
ROOSENDAAL - In Roosendaal is een auto volledig uitgebrand. Dat gebeurde in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 02.30 uur aan de Permekeplein. Bij aankomst van de brandweer stond het voertuig al volledig in brand.Roosendaal
-
Schoolbestuur KPO Roosendaal bestaat 25 jaar: ‘De K van katholiek is niet meer zo dominant aanwezig’
Roosendaal -
-
-
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige. -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.