De Saver-wagens rijden vanaf 1 januari 2023 ook in Rucphen rond voor het ophalen van rest-, groen-, papier- en plastic afval.
Volledig scherm
PREMIUM
De Saver-wagens rijden vanaf 1 januari 2023 ook in Rucphen rond voor het ophalen van rest-, groen-, papier- en plastic afval. © x

Rucphen stapt per 2023 over op Saver bij inzameling van huishoudelijk afval

RUCPHEN/ROOSENDAAL - Afvalinzamelaar Saver uit Roosendaal gaat vanaf 2023 het huishoudelijk afval in Rucphen ophalen. Daar komt op termijn het vegen van de straten mogelijk bij. Wat dit alles betekent voor de Rucphense afvaltarieven is nog niet bekend.

  1. Gratis compost als cadeautje op Landelijke Compostdag: ‘Ik haal dit ieder jaar’
    PREMIUM

    Gratis compost als cadeautje op Landelijke Compostdag: ‘Ik haal dit ieder jaar’

    DINTELOORD/OUD GASTEL - Aan de ene kant van het terrein van Cosun Beet Company staan de wagens met aanhanger in de rij. Daar worden de aanhangwagens met een shovel één voor één vol compost geschept. Aan de andere kant moeten de bezoekers zelf aan de slag bij een grote berg compost. Met een schop vullen ze de plastic zakken. ,,Wat ruikt het hier lekker, hè”, lacht Gaspar Eijchholt uit Nieuw-Vossemeer.
    Oud Gastel