Dun Tjappies tijdens een optreden op de Markt. Ze zijn bang dat dit tafereel alleen nog mogelijk is als Roosendaal nadenkt over verplaatsing van het carnaval naar Pinksteren. De Stichting Carnaval Roosendaal noemt dat echter 'geen optie'.
Volledig scherm
Dun Tjappies tijdens een optreden op de Markt. Ze zijn bang dat dit tafereel alleen nog mogelijk is als Roosendaal nadenkt over verplaatsing van het carnaval naar Pinksteren. De Stichting Carnaval Roosendaal noemt dat echter 'geen optie'. © Dun Tjappies

Verplaatsen leutfeest Roosendaal naar Pinksteren ‘geen optie’ voor Stichting Carnaval

ROOSENDAAL - De Stichting Carnaval Roosendaal vindt het geen goed idee om het feest te verplaatsen naar een andere periode in het voorjaar of de zomer. ,,Wij houden vast aan onze traditie dat carnaval thuis hoort tussen 11-11 en aswoensdag.”