Winkeldief jat drank bij supermarkt in Roosendaal en slaat beveiliger in gezicht
ROOSENDAAL - Een 29-jarige man uit Roosendaal is zondag opgepakt nadat hij de beveiliger van een supermarkt in zijn gezicht had geslagen. De man had kort daarvoor twee flessen drank gestolen bij de winkel, meldt de politie.
De beveiliger van de supermarkt aan de Van Beethovenlaan zag rond 16.00 uur dat de dief de flessen onder zijn jas stopte. De medewerker sprak de dief aan, waarna het slachtoffer een paar keer in zijn gezicht werd geslagen. De verdachte vluchtte en de beveiliger ging er achteraan.
Agenten konden de verdachte in de kraag vatten bij de Hoogstraat. De man kreeg een boete van 181 euro van de supermarkt en moest een ademanalyse doen. Daaruit bleek dat hij onder invloed van alcohol was. De dief is verhoord en kon daarna weer naar huis.
Aangifte van mishandeling
De beveiliger deed aangifte van mishandeling. De politie heeft een dossier opgesteld en dat wordt naar de officier van justitie gestuurd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Waarom schoten huizen in 2022 als paddenstoelen uit de grond in Rucphen? ‘Wij doen niks anders dan anderen’
RUCPHEN - De gemeente Rucphen doet op het gebied van woningbouw niet veel anders dan andere gemeenten in de regio. Toch nam in West-Brabant het woningbestand in de gemeente Rucphen volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek vorig jaar het sterkst toe. -
12
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM
Raad van State: Halderberge moet meer planschadegeld uitkeren aan Gastelse familie
DEN HAAG/OUD GASTEL – De gemeente Halderberge zal een Oud Gastelse familie met een huis aan de Oudendijk bijna twee keer zoveel planschadegeld moeten uitkeren als ze eerder van plan was, zo heeft de Raad van State donderdag in een einduitspraak bepaald. -
PREMIUM
Tien jaar Hospice Thuis in West-Brabant: ‘Juist in deze fase wordt geleefd’
ROOSENDAAL - Veel mensen willen het liefste thuis sterven, in hun vertrouwde omgeving met hun naasten om zich heen. Sinds tien jaar biedt TWB met Hospice Thuis die mogelijkheid: ,,Als het einde dichterbij komt, staan wij vaker aan het bed.”
-
Bewoner ademt rook in bij woningbrand in Roosendaal
ROOSENDAAL - In een huis aan de Kalsdonksestraat in Roosendaal heeft maandagochtend brand gewoed. Een bewoner ademende rook in en is behandeld door het ambulancepersoneel. -
-
-
PREMIUM
‘Rkvv Rimboe doet zelf te weinig om club te behouden’, vindt gemeente Roosendaal
WOUWSE PLANTAGE - Rkvv Rimboe doet zelf te weinig om de club van de ondergang te redden. Dat vindt de gemeente Roosendaal, die nogmaals aangeeft niet verantwoordelijk te zijn voor de deplorabele staat van het complex. -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan.