Agenten gaan naar woning om ruzie te sussen en worden aangevallen door dronken man
Twee agenten zijn op eerste kerstdag lichtgewond geraakt, nadat ze werden aangevallen door een dronken en agressieve man. De dienders gingen af op een melding van een ruzie in een woning aan de Slaghekstraat in Rotterdam-Feijenoord.
In het huis troffen agenten een 36-jarige man uit Capelle aan den IJssel aan. De man had een hoofdwond opgelopen na een ruzie met zijn vriendin. Volgens de politie ‘viel er geen fatsoenlijk gesprek met hem te voeren’ en viel de man daarop agenten aan. Eén van hen werd op zijn been getrapt en de andere liep een gekneusde vinger op.
Agenten hebben de dronken man ‘gepepperd’ om hem rustig te krijgen en hem meegenomen naar het bureau waar hij zal worden verhoord. De vrouw is niet aangehouden, maar wel als verdachte aangemerkt vanwege de verwonding van haar vriend.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Auto met kindje van anderhalf jaar oud belandt in het water aan de Haven in Maassluis
Maassluis -
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
Een patiënt komt in paniek de spreekkamer van huisarts Rutger Verhoeff binnen. Het condoom is kwijt en zou nog in haar vagina moeten zitten. Hij schrijft erover in de rubriek Huisarts Vertelt. -
PREMIUM
Politiechef Westerbeke waarschuwt onruststokers die jaarwisseling willen vergallen: ‘We filmen jullie’
De Rotterdamse politiechef Fred Westerbeke verwacht een rustigere oud en nieuw dan in voorgaande jaren. Het helpt, denkt hij, dat minder mensen op straat zullen zijn en vuurwerk verboden is. Wel houdt de politie rekening met groepjes onruststokers. Die waarschuwt hij: ,,We komen meteen óf filmen je en bezoeken je later.” -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol? -
PREMIUM
‘Schokkende’ beelden bijtincidenten raken Rotterdamse politiechef: ‘Hier moeten we van leren’
De Rotterdamse politiechef Fred Westerbeke is ‘geraakt’ door de beelden van bijtende politiehonden die Zembla donderdagavond heeft uitgezonden. Hij staat achter zijn collega’s, maar wil ook ‘leren’ van de incidenten. Ondertussen vragen de Rotterdamse fracties van de PvdA en Nida om opheldering over de inzet van politiehonden in hun stad.
-
PREMIUMMet video47
‘Zwarte vrouw op Nikes’ trekt veel belangstellenden: ‘Ze moet een bijnaam krijgen’
Rotterdam -
-
-
Run op Spartakaartjes finale play-offs: ‘Wees op tijd, want het gaat hard’
Een dag na het bereiken van de finale van de play-offs om Europees voetbal, gaan bij Sparta de tickets voor de finale, komende donderdag, als zoete broodjes over de toonbank. Het Kasteel is echter nog niet uitverkocht.Rotterdam -
PREMIUM14
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
Vreemdgaan gebeurt overal. Maar sommigen komen sneller in de verleiding dan anderen. Als artiest heb je het vaker voor het uitkiezen. Maar ook en vooral juist dan geldt: bezint eer ge begint, zegt Debby Gerritsen deze week tegen Teun.