Forum voor Democratie doet mee aan verkiezingen in Rotterdam in 2022: ‘Ik wens ze succes’
Forum voor Democratie neemt deel aan de gemeenteraadsverkiezingen in Rotterdam in maart volgend jaar. Dat maakte de partij woensdagavond bekend. In totaal zegt de partij in 50 gemeenten mee te zullen doen.
Rotterdam is de enige plaats in de Rotterdamse regio waar Forum voor Democratie mee zegt te zullen doen aan de gemeenteraadsverkiezingen. Een kandidatenlijst is nog niet bekendgemaakt. In een verklaring zegt de partij als enige ‘een fundamenteel andere visie tegenover die van de gevestigde kartelpartijen’ te stellen. De partij zegt in alle vijftig gemeenten te zullen streven naar afschaffing van de coronamaatregelen, niet mee te werken aan duurzaamheidsontwikkelingen, de komst van windmolens en zonneweides en van AZC’s. Ook wil de partij een lokaal referendum invoeren ‘om de lokale democratie te herstellen’.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bouw van appartementencomplex aan de Hollandsche IJssel volgend jaar van start
Altijd al willen wonen aan de Hollandsche IJssel? Eind volgend jaar wordt begonnen met de bouw van nieuwe woningen op de voormalige scheepswerf Van Duijvendijk in Krimpen aan den IJssel. Als alles volgens planning verloopt, worden de appartementen tussen rivier en IJsseldijk begin 2025 opgeleverd. -
Excelsior zonder smaakmaker Azarkan in return tegen Heracles: ‘Ze zullen nu wakker geschrokken zijn’
Excelsior moet het in de return van de play-offs tegen Heracles stellen zonder Marouan Azarkan. De smaakmaker van de Rotterdammers is niet op tijd hersteld van een grove charge door Heraclied Lucas Schoofs. Zonder de buitenspeler beseft de ploeg dat het nog vol aan de bak moet. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
PREMIUM
Michiel (32) raakte in ban van vrouw die tien jaar dood in haar huis lag: ‘Onbegrijpelijk drama’
-
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
PREMIUM
Michelle is straatarts: ‘Vrouw zonder papieren kreeg geen zorg en stierf bijna voor m'n ogen’
-
Aboutaleb wil alsnog met demonstranten in gesprek: ‘Ik baal hiervan’
Burgemeester Aboutaleb wil alsnog in gesprek met de organisatie van de Woonopstand over het politieoptreden tijdens hun demonstratie in oktober. ,,Ik baal van hoe dit is gelopen”, zei Aboutaleb.
In samenwerking met indebuurt Rotterdam