Hela-Di-Ladi-Do! Legendarische Dolly Dots gaan weer touren en komen naar...Rotterdam
VIDEOHaren touperen, felle oogschaduw op en de beenwarmers kunnen ook weer uit de kast: de Dolly Dots zijn terug. Patty Zomer, Angela Groothuizen, Esther Oosterbeek, Anita Heilker en Angéla (Sjeel) Kramers trappen dit jaar hun theatertour af in het nieuwe Luxor Theater in Rotterdam.
Sisters on tour heet de tournee waarmee de in de jaren tachtig mateloos populaire meidengroep ruim veertig jaar na de oprichting een comeback maakt. De vijf meiden van toen zijn inmiddels eind vijftig en begin zestig, maar hebben veel zin om opnieuw samen hits als Just a Little Bit More, Radio en Hela-Di-Ladi-Do te zingen.
,,Het is meer dan alleen zingen, we vertellen ook verhalen over hoe het was om in de jaren tachtig onderdeel te zijn van een meidengroep. Wat gebeurde er achter de schermen? Het wordt een intieme avond waarbij we, niet zonder zelfspot, terugkijken naar die bijzondere tijd met elkaar,” aldus de Dots.
De intimiteit van het theater leent zich hier volgens de vijf veel beter voor dan twee of drie megaconcerten. De première van Sisters on tour is op zaterdag 3 oktober in het nieuwe Luxor Theater in Rotterdam. De Dots gaan vervolgens langs theaters in onder meer Nijmegen, Haarlem, Zwolle, Eindhoven, Tilburg, Tiel, Maastricht, Apeldoorn, Roosendaal, Enschede en Gouda. De tournee wordt op 5 februari 2021 afgesloten in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam.
Ahoy
Groot verdriet was er een jaar later. Ria Brieffies bleek ongeneeslijk ziek en overleed op 20 juli 2009 op 52-jarige leeftijd aan de gevolgen van longkanker. De vijf overgebleven Dots maakten bekend nooit meer als Dolly Dots te zullen optreden, maar daar kwamen ze al eerder op terug. In 2016 gaven Esther, Patty, Sjeel, Angela en Anita een gastoptreden bij De Toppers in Amsterdam. De kaartverkoop voor de theatershows is inmiddels gestart.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMdolly dots
Dolly Dots over reünie: Ria had dit ge-wel-dig gevonden
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
Vluchtpoging van jonge dieven (14 en 15 jaar) mislukt nadat ze van net gestolen scooter vallen
De politie heeft twee jonge dieven van 14 en 15 jaar oud aangehouden in Spijkenisse. Ze zouden iemand onder dreiging van een vuurwapen hebben beroofd van zijn scooter en maakten het tijdens hun vluchtpoging op het gestolen voertuig nog bonter. Een politiehelikopter en meerdere eenheden moesten er aan te pas komen om de twee in de kraag te vatten.Spijkenisse -
PREMIUM
Dankzij zijn dochter staat Marco na jaren weer onder de lat: ‘Plotseling kriebelde het bij mij ook weer’
Hij was al jaren gestopt, maar dankzij zijn dochtertje speelt doelman Marco Scheick zaterdag met VDL in de nacompetitie tegen het Haagse BMT. Doel: het veiligstellen van het derdeklasseschap. ,,Dat is het minste waar de club recht op heeft, nadat de KNVB onze periodetitel niet op waarde honoreerde.’’Maassluis -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
Toppers vinden het tijd voor iets nieuws
-
-
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
Bouwstenen
Zo komt het nieuwbouwproject in Hoogvliet eruit te zien
In Rotterdam-Hoogvliet komt een nieuwbouwproject voor groepen die het moeilijk hebben op de woningmarkt. De woningen moeten mensen een opstap naar een zelfstandig leven geven.Hoogvliet