Koolmonoxide-melder gaat af door verkeerd aangesloten verwarming
In een appartementencomplex aan de Zijpenberg in Capelle aan den IJssel is vanavond een koolmonoxide-melder afgegaan. De boosdoener bleek een verkeerd aangesloten verwarmingsinstallatie te zijn.
De brandweer werd gebeld door een verontruste bewoonster van het appartementencomplex. Ze vertelde dat haar koolmonoxide-melder afging. Daarop rukte de hulpdienst gelijk uit naar Capelle aan den IJssel. In meerdere woningen werd een verhoogde concentratie van het gas gemeten.
De koolmonoxide kwam uit een verkeerd aangesloten verwarmingsinstallatie. In plaats van dat het gas naar buiten ging, kwam het de woning binnen. De brandweer heeft de appartementen gelucht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Helder weer in Rotterdam vandaag
-
PREMIUM
Zorgmedewerker laat verslaafde jonge moeder al na één dag in de val lopen: drugs in ruil voor seks
Nog geen twee dagen zit een verstandelijk beperkte, jonge moeder in een afkickkliniek of een zorgmedewerker biedt haar drugs aan in ruil voor seks. Ze kan er geen weerstand aan bieden en laat zich seksueel misbruiken. Justitie gelooft haar verhaal en eist tegen de hulpverlener vijf jaar gevangenisstraf en een beroepsverbod.Schiedam -
PREMIUM
Hoezo kritiek op 4 meter hoge vrouw op Nikes? Stad barst van standbeelden van gewone mensen
Het splinternieuwe standbeeld van de vrouw op Nikes pal voor Rotterdam Centraal maakte deze week de tongen los. Waarom een standbeeld? Ze heeft toch helemaal niks bereikt, vroegen critici zich hardop af. De ‘baas’ van de Rotterdamse standbeelden snapt niets van die kritiek. De stad barst immers van standbeelden van gewone mensen. ‘De openbare ruimte is niet alleen voor sukkels op sokkels.’Rotterdam -
Komt er dan toch een doorstart voor iconische woontoren s’MAAK?
Komt er dan toch een doorstart voor s’MAAK? Begin dit jaar ging er nog een streep door de bouw van deze woontoren, die één van de pareltjes van Schiedam had moeten worden. Projectontwikkelaar Blauwhoed onderzoekt komende tijd of er toch een s’MAAK kan worden gebouwd.Schiedam -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides.
-
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
-
-
-
PREMIUM
Een fatsoenlijke oude dag is straks niet meer vanzelfsprekend: ‘Het moet helemaal anders’
Rotterdam en buurgemeenten krijgen de komende jaren tienduizenden 65-plussers erbij en dat heeft grote gevolgen: voor de senioren zelf, maar ook hun families. In een serie verhalen brengt het AD in beeld hoe met man en macht gewerkt wordt aan oplossingen. Eén ding is nu al duidelijk: het vooruitzicht op een fatsoenlijke oude dag verdwijnt snel. Toch is er hoop.Rotterdam -
PREMIUM11
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen.