Man neergestoken in centrum Rotterdam, verdachte aangehouden
UPDATEEen 28-jarige man is in de nacht van vrijdag op zaterdag neergestoken op het Schouwburgplein in Rotterdam met een mes. Het steekincident vond plaats iets voor 00.30 uur, enkele minuten daarna heeft de politie een 30-jarige verdachte aangehouden.
Het slachtoffer is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Volgens een woordvoerder van de politie is hij aanspreekbaar. Zowel het slachtoffer als de verdachte komt uit Den Haag. Mogelijk waren er meer mensen betrokken bij het steekincident, de politie onderzoekt de zaak en is op zoek naar getuigen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMimplantaten
Milou en Ivo zijn niet meer doof: ‘We vinden het een wonder, het zijn horende wondertjes’
Rotterdam -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
PREMIUM
Bijzonder! Iris maakt hippe moerasklomp van riet: ‘Weggooien vond ik geen optie’
Het is op z'n minst wat anders dan anders te noemen. Klompen, volledig gemaakt van lisdodde. Iris Veentjer is razendenthousiast over het schoeisel, dat wat haar betreft kan dienen als échte eyecatcher in de kledingkast.Rotterdam -
PREMIUM106
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn.
-
PREMIUM
Schouwse estafettelopers in 50 uur van Twente naar de Coolsingel; ‘We liepen te snel, ja écht!’
Rotterdam -
-
-
Verdachte (18) van drie schietpartijen in Feijenoord blijft langer in de cel
De 18-jarige Rotterdammer die wordt verdacht van drie schietincidenten in Rotterdam-Feijenoord, blijft nog zeker twee weken achter de tralies. Dat heeft de rechter-commissaris bepaald. -
update
Ruzie loopt uit de hand in Rotterdam-Zuid: man (31) raakt lichtgewond na schietpartij
Een ruzie in een woning aan de Tarwestraat in de Rotterdamse Tarwewijk is vrijdagavond uit de hand gelopen. In de woning is geschoten en hierbij raakte de 31-jarige bewoner gewond. Twee mannen zijn na het incident naar buiten gevlucht. Eén van hen, een 24-jarige man uit Ridderkerk is aangehouden.