PREMIUM
Onderzoek naar vertrek luchthaven Rotterdam The Hague Airport
De provincie Zuid-Holland laat onderzoeken of een andere invulling van Rotterdam The Hague Airport de financiering van een nieuwe luchthaven op een andere plek mogelijk maakt. Dat hebben provinciale staten met een aangenomen motie bepaald.
Een kleine meerderheid van de statenleden is gecharmeerd van het door de Bewoners Tegen Vliegtuigoverlast (BTV) gepresenteerde plan om de luchthaven op termijn om te vormen tot Rotterdam Central Park. Volgens Bea Bosman van de BTV staan de rust, ruimte en natuur tussen Rotterdam, Den Haag en Delft onder druk en kan verplaatsing van het vliegveld soelaas bieden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMET OPROEP
Vergunning beschoten Club Blu ingetrokken, eigenaar verdacht van witwassen drugsgeld
-
podcast
Corina: ‘Ik was blij met de diagnose, er is geen grotere hel dan onverklaarbare kinderloosheid’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. -
PREMIUM
‘Levensgevaarlijke racebaan’ in Capelle aangepakt: nieuwe rotondes moeten route veiliger maken
Jarenlang was de Burgemeester van Dijklaan in Capelle-Schollevaar een levensgevaarlijke weg. Met de nieuwe rotondes, die nu feestelijk zijn geopend, moet het een stuk veiliger zijn geworden. ,,Het is nu zo strak als een biljartlaken.’’ -
vacature
Ben jij de ambitieuze online-freelancer die wij zoeken?
Het AD Rotterdams Dagblad is op zoek naar online redacteuren en samenstellers. Ben jij degene die wij zoeken? -
Supersnelrecht verdachte van opruiing boerenprotest, vrijdag voor rechter
Een 23-jarige man uit het Zuid-Hollandse Strijensas staat vrijdagmiddag voor de rechter in Rotterdam omdat hij opruiende berichten over de boerenprotesten zou hebben gedeeld. De man wordt via het zogeheten supersnelrecht vervolgd.
-
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger. -
PREMIUMgouden pollepel
In het Japanse walhalla Kyatcha is eten een genot voor alle zintuigen
We waren al fan van Kyatcha, maar de nieuwe zaak in de Port Pavilion heeft nu dezelfde grandeur als het eten. Alleen jammer van die gyoza.
In samenwerking met indebuurt Rotterdam