Stormloop op Rotterdamse T-shirt van Levi's
VideoMeer dan honderd mensen stonden vanavond in de rij voor een speciaal T-shirt met Rotterdam erop. Dit deden zij bij de Levi's Store op Lijnbaan 113. ,,Dat T-shirt moet ik hebben!"
Rotterdam is de derde stad in Nederland met een Levi's stadsshirt. Amsterdam en Utrecht gingen de havenstad voor. Ook in Rotterdam zijn de zwarte-witte kledingstukken maar beperkt verkrijgbaar. ,,Het zijn er honderden", aldus de winkel. ,,We hebben geen voorraad."
Masterstudent Eline Geense (22) staat vanwege de beperkte oplage in de rij. ,,Dat T-shirt moet ik hebben", zegt ze enthousiast. ,,Dat er Rotterdam op staat is écht heel cool." Haar doel is om twee exemplaren te scoren. Voor haarzelf en haar vriend. ,,Hij is helemaal fan van Feyenoord."
De meterslange rij trekt de aandacht van vele voorbijgangers. ,,Wat voor actie is er?", vraagt een jongedame met winkeltasjes in haar handen. ,,T-shirts van Rotterdam? Die zien er gaaf uit." Vervolgens zoekt ze een plekje achteraan de rij. ,,Ik ben een trotse Rotterdamse."
Gratis
Ik stond al om 4 uur 's middags in de rij
Terwijl steeds meer mensen zich in de rij aansluiten, delen winkelmedewerkers stickers uit aan de eerste dertig mensen. Bij vertoon van het plakkertje krijgen ze het T-shirt gratis mee naar huis. Anouar Ouali, vooraan in de rij, is een van hen. ,,Ik stond hier al om 4 uur 's middags", vertelt hij. ,,Ik wist niet dat ik de eerste zou zijn."
De Barendrechter is meteen na werktijd naar de kledingwinkel gehaast. ,,Dat T-shirt is echt tof. Ik woon dan niet in Rotterdam, maar ik ben hier wel het grootste deel van mijn leven." Het lange wachten wordt om precies 6 uur beloond. Dan loopt Ouali met een enorme glimlach als allereerste de winkel in, recht op de stapel T-shirts af.
De andere 29 wachtenden volgen daarna één voor één. Zodra zij allemaal een T-shirt in handen hebben, mag de rest in een keer naar binnen. Wie ook een exemplaar wil, wordt geadviseerd om zo snel mogelijk langs te komen. ,,Er komen echt geen nieuwe T-shirts", weten de medewerkers.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
PREMIUM
Dood motoragent Arno dreunt na bij verkeerspolitie: vier collega's uit de running
-
PREMIUM
Bewoners furieus over bouwprojecten van Goeree-Overflakkee: ‘We voelen ons niet gehoord’
Wat is er aan de hand bij de bouwprojecten op Goeree-Overflakkee? Op zeker drie plekken komen omwonenden in opstand tegen bouwplannen, omdat zij zich door de gemeente belazerd voelen. Volgens bouwwethouder Daan Markwat (SGP) houdt hij zich aan de procedures. -
Jongetje (1) zwaargewond na val uit raam van flatwoning
Een 1-jarig jongetje is vrijdagochtend uit het raam van een flatwoning gevallen. Het ongeluk gebeurde rond 10.50 uur aan de Willem Marislaan in Maassluis. De dreumes raakte zwaargewond en is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. -
PREMIUM
Na mislukt seizoen bij Ajax is Isa Pothof uit op revanche: ‘Wil laten zien dat ik wel goede keeper ben’
Isa Pothof staat komend seizoen weer onder de lat bij Excelsior Vrouwen. Het uitstapje naar Ajax werd voor de 24-jarige doelvrouw niet wat ze ervan verwacht had.
-
podcast
Corina: ‘Ik was blij met de diagnose, er is geen grotere hel dan onverklaarbare kinderloosheid’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. -
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden. -
Commentaar
Alles gedaan om personeel te vinden, behalve navragen in de omgeving
In samenwerking met indebuurt Rotterdam