Vader niet voor rechter
Dat betekende dat het OM toen het onderzoek klaar was, het dossier kreeg om een beslissing te nemen over wel of niet vervolgen. Kijkend naar de omstandigheden heeft het OM nu besloten de zaak te seponeren en de Rotterdammer dus niet voor de rechter te brengen voor het drama.
De gevolgen van het vervolgen voor de man zouden niet opwegen tegen het doel van het vervolgen zelf. De vader heeft natuurlijk al een groot verdriet te dragen door het overlijden van zijn kind.
In de podcast De Zaak X krijg je een uniek inkijkje in rechtszaken. Luister hieronder de nieuwste afleveringen! Alle afleveringen vind je hier.
Heb jij een indrukwekkend verhaal te vertellen of een hele mooie foto gemaakt? Laat het ons weten! Wij plaatsen (na controle) jouw verhaal, foto of video op onze site.