Volledig scherm
Lex Dijkstra van Team IKO. © BSR Agency

Dit zijn de schaatsploegen van 2019-2020

Na alle transfers van voorbije zomer ziet het ‘schaatspeloton’ er komend seizoen als volgt uit: dit is een overzicht van de belangrijkste schaatsploegen voor 2019-2020.

Team Jumbo-Visma

Sven Kramer
Thomas Krol
Kjeld Nuis
Hein Otterspeer
Chris Huizinga
Kars Jansman
Patrick Roest
Douwe de Vries
Jan Smeekens
Carlijn Achtereekte
Joy Beune
Antoinette de Jong

Volledig scherm
Team Jumbo-Visma, vlnr: Hein Otterspeer, Chris Huizinga, Thomas Krol, Joy Beune, Sven Kramer, Carlijn Achtereekte, Kjeld Nuis, Antoinette de Jong, Patrick Roest, Jan Smeekens, Douwe de Vries, Kars Jansman. © BSR Agency

Opleidingsploeg
Joost van Dobbenburgh
Merijn Scheperkamp
Tijmen Snel
Serge Yoro

Team EasyJet

Jorrit Bergsma
Tjerk de Boer
Robert Bovenhuis
Jordy Harink
Danny Stam
Arjan Stroetinga
Bob de Vries
Elisa Dul
Marijke Groenewoud
Carien Kleibeuker
Irene Schouten

Volledig scherm
Arjan Stroetinga. © ANP

Team IKO

Letitia de Jong
Jorien ter Mors
Bo van der Werff
Jan Blokhuijsen 
Stef Brandsen
Niek Deelstra
Lex Dijkstra
Lennart Velema
Femke Beuling

Volledig scherm
Team IKO, vlnr: trainer Martin ten Hove, Letitia de Jong, Lex Dijkstra, Bo van der Werff, Niek Deelstra, Femke Beuling, Jan Blokhuijsen, Lennart Velema, Jorien ter Mors, Stef Brandsen en trainer/coach Erwin ten Hove. © BSR Agency

TalentNED

Volledig scherm
TalentNed: Robin Derks, Thomas Geerdinck, Louis Hollaar, Ireen Wüst, Jos de Vos, Esmee Visser, Gerben Jorritsma, Lotte van Beek, Marcel Boschker en Peter Kolder. © ANP

Marcel Bosker
Thomas Geerdinck
Louis Hollaar
Gerben Jorritsma
Jos de Vos
Lotte van Beek
Esmee Visser
Ireen Wüst
Robin Derks
Peter Kolder

Team Reggeborgh

Volledig scherm
Dai Dai Ntab. © REUTERS

Janno Botman
Wesley Dijs
Mika van Essen
Michel Mulder
Ronald Mulder
Dai Dai Ntab
Kai Verbij
Koen Verweij
Mathias Vosté (Bel)
Vanessa Herzog (Oos)
Michelle de Jong
Jutta Leerdam

RTC Noord/Fryslân

Gijs Esders
Thijs Govers
Jesper Hospes
Tom Kant
Aron Romeijn
Helga Drost
Isabelle van Elst
Sanne in ’t Hof
Sanneke de Neeling
Janine Smit
Manouk van Tol
Dione Voskamp
Melissa Wijfje

Team Frysk

Jornt Dijk
Jacco Efdé
Homme Jan de Groot
Jan Hamers
Sjoerd Kleinhuis
Jesse de Lange
Dyon Talsma
Marwin Talsma
Reina Anema
Aveline Hijlkema
Esther Kiel
Ellia Smeding (Gbr)
Esmé Stollenga
Kim Talsma
Henny de Vries