Nuis profiteert met nationale titel sprint van valpartij Mulder

'opstap naar meer'Kjeld Nuis is bij de NK sprint in Heerenveen de grote winnaar geworden. De 30-jarige schaatser van Team Jumbo-Visma verzekerde zich voor de eerste keer in zijn succesvolle carrière van de Nederlandse titel op de sprintvierkamp. Daarmee verdiende de tweevoudige olympisch kampioen tevens een startbewijs voor de WK sprint eind februari in Noorwegen.

  1. Oranje boven op 500 meter: oppermachtige Xandra Velzeboer prolongeert wereldtitel voor Suzanne Schulting en Selma Poutsma
    WK Shorttrack

    Oranje boven op 500 meter: oppermach­ti­ge Xandra Velzeboer prolon­geert wereldti­tel voor Suzanne Schulting en Selma Poutsma

    Xandra Velzeboer heeft haar wereldtitel op de 500 meter geprolongeerd op de WK shorttrack in Seoel. Ze was de hele dag al oppermachtig op die afstand en in de finale eindigde ze ruim voor haar twee landgenoten. Suzanne Schulting pakte zilver, Selma Poutsma brons. Bij de mannen was er ook succes: Jens van 't Wout pakte met brons zijn eerste individuele WK-medaille.