Volledig scherm
Max Aicher Arena in Inzell © EPA

Programma en uitslagen WK afstanden in Inzell

Van donderdag 7 februari tot en met zondag 10 februari vinden in het Duitse Inzell de WK afstanden plaats. Bekijk hier het volledige programma en alle uitslagen. 

Uitslagen donderdag

Teamsprint vrouwen 
1. Nederland 1.26.289
2. Canada +0.92
3. Rusland +0.97
4. Italië +1.89
5. China +2.86
6. Zuid-Korea +3.54
7. Noorwegen +4.27

Teamsprint mannen
1. Nederland 1.19.053
2. Zuid-Korea +0.95
3. Rusland +1.04
4. Duitsland +1.54
5. Polen +3.70
6. Wit-Rusland +4.46
7. China, gediskwalificeerd
7. Noorwegen, gediskwalificeerd

3.000 meter vrouwen 
1. Martina Sáblíková (Tsj) 3.58,91 (baanrecord)
2. Antoinette de Jong 3.59,41
3. Natalia Voronina (Rus) 3.59,99
4. Carlijn Achtereekte 4.00,47
5. Ireen Wüst 4.01,45
6. Miho Takagi (Jap) 4.02,17
7. Isabelle Weidemann (Can), 4.03,49
8. Evgeniia Lalenkova (Rus) 4.03,57
9. Maryna Zuyeva (Wit-R) 4.05,39
10. Elena Sokhryakova (Rus) 4.06,48

5.000 meter mannen
1. Sverre Lunde Pedersen (Noo) 6.07,16 (baanrecord, persoonlijk record)
2. Patrick Roest 6.11,70
3. Sven Kramer 6.12,531
4. Alexander Rumyantsev (Rus) 6.13,75
5. Ted-Jan Bloemen (Can) 6.13,79
6. Patrick Beckert (Dui) 6.15,762
7. 102 Sergey Trofimov RUS 6.16,10
8. Danila Semerikov (Rus) 6.16,59
9. Jordan Belchos (Can) 6.18,06
10. Peter Michael (N-Zee) 6.19,35
12. Jorrit Bergsma 6.20,29

Uitslagen vrijdag

500 meter vrouwen
1. Vanessa Herzog (Oos) 37.124 (baanrecord, persoonlijk record) 
2. Nao Kodaira (Jap) 37.202
3. Konami Soga (Jap) 37.607
4. Angelina Golikova (Rus) 37.695
5. Olga Fatkulina (Rus) 37.760
13. Letitia de Jong 38.135
16. Jutta Leerdam 38.348

500 meter mannen
1. Roeslan Moerasjov (Rus) 34.22 (BR)
2. Håvard Holmefjord Lorentzen (Noo) 34.35 (PR)
3. Viktor Mushtakov (Rus) 34.43 (PR)
4. Min Kyu Cha (Z-Kor) 34.44
5. Yuma Murakami (Jap) 34.47(PR)
6. Ronald Mulder 34.50
7. Pavel Koelizjnikov (Rus) 34.53
8. Dai Dai Ntab 34.55
9. Tingyu Gao (Chi) 34.59
10. Jan Smeekens 34.68

Ploegachtervolging vrouwen
1. Japan 2.55,78
2. Nederland 2.56,20
3. Rusland 2.57,72
4. Canada 2.58,30
5. China 3.04,07

Ploegachtervolging mannen
1. Nederland 3.38,43
2. Noorwegen 3.40,80
3. Rusland 3.41,31
4. Japan 3.41,96
5. Canada 3.43,04

Uitslagen zaterdag

5.000 meter vrouwen
1. Martina Sablikova (Tsj) 6.44,85 (BR)
2. Esmee Visser 6.46,14 (PR)
3. Natalia Voronina (Rus) 6.50,39 (PR)
4. Isabelle Weidemann (Can) 6.56,13 (PR)
5. Carien Kleibeuker 6.56,471 

1000 meter mannen
1. Kai Verbij 1.07,39 (BR)
2. Thomas Krol 1.07,67
3. Kjeld Nuis 1.07,81
4. Håvard Holmefjord Lorentzen (Noo) 1.07,85
5. Denis Joeskov (Rus) 1.08,10
6. Pavel Kulizhnikov (Rus) 1.08,13
7. Viktor Mushtakov (Rus) 1.08,38 (PR)  
8. Nico Ihle (Dui) 1.08,40
9. Masaya Yamada (Jap) 1.08,49
10. Yuto Fujino (Jap) 1.08,56 (PR)

1000 meter vrouwen
1. Brittany Bowe 1.13,41
2. Vanessa Herzog 1.14,38
3. Nao Kodaira 1.14,44
4. Miho Tagaki 1.14,58
5. Jutta Leerdam 1.14,63
6. Antoinette de Jong 1.14,70
7. Yekaterina Shikhova 1.14,88
8. Janneke Den Neeling 1.14,95
9. Olga Fatkulina 1.15,09
10. Li Qishi 1.15,55

10.000 meter mannen
1. Jorrit Bergsma 12.52,93
2. Patrick Roest 12.53,343
3. Danila Semerikov 12.57,40
4. Patrick Beckert 12.57,40
5. Alexander Rumyantsev 12.57,93
6. Davide Ghiotto 13.04,50
7. Graeme Fish 13.05,70
8. Peter Michael 13.13,73
9. Michele Malfatti 13.18,37
10. Ole Bjørnsmoen Næss 13.18,64

Uitslagen zondag

1.500 meter vrouwen
1. Ireen Wüst 1.52,81
2. Miho Takagi 1.53,32
3. Brittany Bowe 1.53,36
4. Yekaterina Shikova 1.53,41
5. Antoinette de Jong 1.53,76
6. Melissa Wijfje 1.54,50

7. Evgeniia Lalenkova 1.54,944
8. Francesca Lollobrigida 1.55,15
9. Elizaveta Kazelina 1.56,11
10. Noemi Bonazza 1.56,14

1.500 meter mannen 
1. Thomas Krol 1.42,58
2. Sverre Lunde Pedersen 1.43,16
3. Denis Joeskov 1.43,20
4. Seitaro Ichinohe 1.43,54
5. Kjeld Nuis 1.43,60
6. Zhongyan Ning 1.44,27
7. Patrick Roest 1.44,97
8. Joey Mantia 1.45,24
9. Antoine Gélinas-Beaulieu 1.45,26
10. Masaya Yamada 1.45,26

Massastart vrouwen
1. Irene Schouten
2. Ivanie Blondin
3. Elizaveta Kazelina
4. Francesca Lollobrigida
5. Ayano Sato
6. Elena Møller Rigas
7. Qi Yin
8. Mia Kilburg-Manganello
9. Magdalena Czyszczon
10. Melissa Wijfje

Massastart mannen
1. Joey Mantia
2. Cheonho Um
3. Jaewon Chung
4. Andrea Giovannini
5. Seitaro Ichinohe
6. Peter Michael
7. Livio Wenger & Danila Semerikov
9. Haralds Silovs
10. Felix Maly