Wereldkampioenen Patrick Roest en Martina Sablikova.
Volledig scherm
Wereldkampioenen Patrick Roest en Martina Sablikova. © ANP

Uitslagen en klassementen WK allround

Bekijk hieronder alle uitslagen en de klassementen van de WK allround in Calgary.

Vrouwen

500 meter
1. Miho Takagi (Jap) 37.22
2. Ireen Wüst 38.46 
3. Antoinette de Jong 38.52
4. Nana Takagi (Jap) 38.67
5. Ida Njåtun (Noo) 38.69
6. Mei Han (Chn) 38.80
7. Elizaveta Kazelina (Rus) 38.86 
8. Nikola Zdráhalova (Tsj) 38.91 
9. Ayano Sato (Jap) 38.99 
10. Ivanie Blondin (Can) 39.0
12. Carlijn Achtereekte 39.25 

3000 meter
1. Martina Sáblíková (Tsj) 3:53.31 (WR)
2. Antoinette de Jong 3:58.25
3. Isabelle Weidemann (Can) 3:58.51
4. Carlijn Achtereekte 3:58.70
5. Natalia Voronina (Rus) 3:59.48
6. Ireen Wüst 3:59.79
7. Maryna Zuyeva (WRu) 3:59.80
8. Miho Takagi (Jap) 4:00.16
9. Ivanie Blondin (Can) 4:01.77
10. Valerie Maltais (Can) 4:03.20

1500 meter
1. Miho Takagi 1.52.08
2. Ireen Wüst 1.53.48 
3. Ivanie Blondin 1.53.59 (PR) 
4. Martina Sáblíková 1.53.70 
5. Carlijn Achtereekte 1.53.93 (PR)
6. Antoinette de Jong 1.53.96 
7. Maryna Zuyeva 1.54.83 (PR)
8. Evgeniia Lalenkova 1.55.09
9. Isabelle Weidemann 1.55.22 (PR)
10. Nana Takagi 1.55.40 

5000 meter
1. Martina Sáblíková 6.42.01 (WR)
2. Isabelle Weidemann 6.49.68 (PR)
3. Carlijn Achtereekte 6.50.12 
4. Maryna Zuyeva 6.53.19 (PR) 
5. Antoinette de Jong 6.56.26 (PR)
6. Natalia Voronina 6.59.25
7. Ireen Wüst 6.59.80
8. Miho Takagi 7.02.72 (PR)

Mannen

500 meter
1. Antoine Gélinas-Beaulieu (Can) 35.53
2. Patrick Roest 35.74
3. Sverre Lunde Pedersen (Noo) 35.85
4. Håvard Bøkko (Noo) 35.88
5. Haralds Silovs (Let) 36.00
6. Sindre Henriksen (Noo) 36.12
7. Francesco Betti (Ita) 36.15
8. Riku Tsuchiya (Jap) 36.18
9. Sven Kramer 36.41
10. Douwe de Vries 36.46

5000 meter
1. Patrick Roest 6:08.27
2. Sven Kramer 6:08.83
3. Sverre Lunde Pedersen (Noo) 6:10.10
4. Douwe de Vries 6:12.72
5. Ted-Jan Bloemen (Can) 6:13.20
6. Danila Semerikov (Rus) 6:13.75
7. Patrick Beckert (Dui) 6:15.99
8. Jordan Belchos (Can) 6:17.90
9. Viktor Hald Thorup (Den) 6:18.25
10. Ryosuke Tsuchiya (Jap) 6:19.76

Patrick Roest, Sverre Lunde Pedersen en Sven Kramer op het bankje na de 1500 meter.
Volledig scherm
Patrick Roest, Sverre Lunde Pedersen en Sven Kramer op het bankje na de 1500 meter. © ANP

1500 meter
1. Sverre Lunde Pedersen 1.43.11
2. Patrick Roest 1.43.31 (PR) 
3. Sven Kramer 1.43.87
4. Sindre Henriksen 1.44.18 
5. Douwe de Vries 1.44.24 (PR) 
6. Antoine Gélinas-Beaulieu 1.44.93 
7. Bart Swings 1.44.96 
8. Livio Wenger 1.45.04 
9. Haralds Silovs 1.45.24 
10. Riku Tsuchiya 1.45.44 (PR)

10.000 meter
1. Patrick Roest 12.51.17
2. Ted-Jan Bloemen 12.53.15
3. Sverre Lunde Pedersen 12.56.91 (PR)
4. Sven Kramer 13.00.93 
5. Douwe de Vries 13.01.44 
6. Danila Semerikov 13.18.92 
7. Sindre Henriksen 13.30.71 
8. Haralds Silovs 13.54.14