Volledig scherm
© EPA

Uitslagen World Cup Tomaszów Mazowiecki

Dit weekeinde wordt op de nieuwe baan in het Poolse Tomaszów Mazowiecki de derde World Cup van het seizoen gereden. Alle uitslagen en het resterende programma vind je hier.

Uitslagen 

Zondag

10.000 meter 

1. Marcel Bosker 13.25.275
2. Alexander Roemjantsev (Rus) 13.26.763
3. Danila Semerikov (Rus) 13.28.712
4. Patrick Beckert (Dui) 13.29.629
5. Sverre Lunde Pedersen (Noo) 13.35.361
6. Andrea Giovannini (Ita) 13.36.914
7. Seitaro Ichinohe (Jap) 13.37.839
8. Bart Swings (Bel) 13.41.044
9. Håvard Bøkko (Noo) 13.46.071
10. Sergey Trofimov (Rus) 13.46.103

5000 meter vrouwen

1. Esmee Visser 7.05.188
2. Isabelle Weidemann (Can) 7.06.190
3. Natalia Voronina (Rus) 7.08.686
4. Ivanie Blondin (Can) 7.10.220
5. Martina Sáblíková (Tsj) 7.11.268
9. Melissa Wijfje 7.23.675
10. Reina Anema 7.27.165

Teamsprint mannen

1. Noorwegen 1.21.270
2. Nederland (M. Mulder, Verbij, Esders, Ntab) 1.21.430
3. Rusland 1.21.740
4. China 1.21.920
5. Zuid-Korea 1.22.040

Teamsprint vrouwen

1. Japan 1.27.820
2. Rusland 1.28.180
3. Nederland (Wüst, De Jong, Beuling) 1.28.530
4. China 1.28.900 
-. Italië 1.28.900

Zaterdag

Tweede 500 meter mannen

1. Pavel Koelizjnikov (Rus) 34,67
2. Tatsuya Shinhama (Jap) 34,87
3. Yuma Murakami (Jap) 34,95
4. Ryohei Haga (Jap) 35,23
5. Jun-Ho Kim (Kor) 35,23
10. Kai Verbij 35,37
17. Michel Mulder 35,60
DQ. Dai Dai Ntab

1500 meter vrouwen

1. Miho Takagi (Jap) 1.57,32
2. Ireen Wüst 1.58,21
3. Brittany Bowe (VS) 1.58,25
4. Evgeniia Lalenkova (Rus) 1.59,43
5. Yekaterina Shikhova (Rus) 1.59,52
10. Lotte van Beek 2.00,59
17. Melissa Wijfje 2.01,89

1500 meter mannen

1. Denis Joeskov (Rus) 1.46,78
2. Seitaro Ichinohe (Jap) 1.47,38
3. Min Seok Kim (Kor) 1.47,851
4. Allan Dahl Johansson (Noo) 1.48,09
5. Sverre Lunde Pedersen (Noo) 1.48,142
11. Marcel Bosker 1.49,27

Tweede 500 meter vrouwen

1. Vanessa Herzog (Oos) 37,94
2. Olga Fatkulina (Rus) 38,10
3. Brittany Bowe (VS) 38,23
4. Angelina Golikova (Rus) 38,35
5. Daria Kachanova (Rus) 38,45
6. Min Sun Kim (Kor) 38,58
7. Heather Mclean (Can) 38,68
8. Hyun-Yung Kim (Kor) 38,71
15. Letitia de Jong 38,98
16. Jutta Leerdam 39,00
18. Janine Smit 39,07
20. Femke Beuling 39,37

Vrijdag

Eerste 500 meter vrouwen

1. Vanessa Herzog (Oos) 37,97
2. Olga Fatkulina (Rus) 38,08
3. Daria Kachanova (Rus) 38,39
4. Brittany Bowe (VS) 38,31
5. Angelika Golikova (Rus) 38,43
13. Janine Smit 39,01
14. Jutta Leerdam 39,04
20. Femke Beuling 39,63

Eerste 500 meter mannen

1. Pavel Kulizhnikov (Rus) 34,83
2. Ryohei Haga (Jap) 34,98
3. Havard Lorentzen (Noo) 35,10
4. Yuma Murakami (Jap) 35,18
5. Kai Verbij 35,240
9. Dai Dai Ntab 35,30
14. Ronald Mulder 35,46

1000 meter vrouwen

1. Brittany Bowe (VS) 1.15,39
2. Miho Takagi (Jap) 1.16,42
3. Daria Kachanova (Rus) 1.16,57
4. Ireen Wüst - 1.16,89
5. Qishi Li (Chn) 1.17,07
10. Jutta Leerdam 1.17,533
11. Letitia de Jong 1.17,539
15. Lotte van Beek 1.18,19

1000 meter mannen

1. Pavel Koelizjnikov 1.09,23
2. Kai Verbij 1.09,92
3. Havard Lorentzen 1.10,07
4. Joey Mantia 1.10,501
5. Denis Joeskov 1.10,50
13. Gijs Esders 1.11,37

Ploegenachtervolging mannen

1. Japan 3.47,50
2. Noorwegen 3.47,76
3. Rusland 3.47,82
4. Canada 3.49,61
5. Italië 3.49,98
8. Nederland 3.53,67

Ploegenachtervolging vrouwen

1. Japan 3.02,49
2. Rusland 3.04,10
3. Canada 3.05,700
4. Nederland 3.07,02
5. Italië 3.08,98