Ariana Grande schenkt miljoen dollar aan therapie voor fans
Ariana Grande is een samenwerking aangegaan met het bedrijf Better Help en wil zo mensen die psychologische hulp nodig hebben, beter ondersteunen. De zangeres doneerde maar liefst een miljoen dollar aan Better Help, om zo de therapeuten aan de mensen te koppelen die hulp nodig hebben.
Personen die zich inschrijven krijgen een maand lang gratis virtuele therapie en kunnen daarna met korting doorgaan met hun stappenplan. Dit liet Grande weten via sociale media.
,,Ik ben ontzettend blij om met Better Help samen te werken en gratis therapie ‘weg te geven’. Therapie is iets dat voor iedereen beschikbaar en toegankelijk moet zijn, want het behoort niet alleen maar toe aan mensen die het zich kunnen veroorloven. En ook al weet ik dat dit niet meteen alle problemen oplost, hoop ik toch dat het een steuntje in de rug kan zijn voor sommigen. Ik hoop hiermee anderen te inspireren om ook meer aandacht te besteden aan mentale gezondheid. En onthoud vooral dat het altijd oké is om om hulp te vragen, want je kan het niet allemaal alleen doen,” aldus Grande.
De zangeres is altijd heel open geweest over haar eigen mentale problemen. Zo liep ze een flink trauma op nadat er een aanslag werd gepleegd door een zelfmoordterrorist bij een van haar concerten in Manchester in 2017. Hierbij kwamen 22 mensen om het leven. ,,Therapie heeft mij er bovenop gekregen. Ik zat zo vast en voelde me zo rot en verdrietig. Maar doorleven met zoveel pijn en verdriet maakte alles alleen maar erger. Ik zal dat moment nooit vergeten, maar door er over te praten heb ik wel een manier gevonden om daar mee om te leren gaan.”
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
-
Fidan Ekiz overtuigd dat stekker uit De Vooravond ging vanwege haar opvattingen
Presentatrice Fidan Ekiz is ervan overtuigd dat haar talkshow De Vooravond is gestopt vanwege haar ‘rechtse denkbeelden’. In haar nieuwe docu-reeks ging ze verhaal halen bij haar oude omroep BNNVara, die dit ontkent. -
Oproep
Draag jij dezelfde naam als een BN’er, dan zoeken wij jou
-
PREMIUMAngela Kijkt TV162
Peter Gillis groef gisteren zijn eigen graf op tv
Het is onbegrijpelijk dat John de Mol proleet Peter Gillis nog steeds zendtijd geeft. Maar het einde is in zicht, zag Angela de Jong. Het lukt Peter niet meer om een hele aflevering zijn masker van Brabantse gezelligheid op te houden. -
PREMIUMMet video's8
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen.
-
Ariana Grande is getrouwd met Dalton Gomez
-
-
-
Ariana Grande deelt eerste kiekjes van bruiloft
Ariana Grande heeft vandaag de eerste kiekjes van haar bruiloft met de buitenwereld gedeeld. Op de foto’s is de zangeres te zien in een witte bruidsjapon met een open rug. Ook draagt de zangeres een sluier. Grande heeft haar jawoord gegeven aan makelaar Dalton Gomez. -
6 tips16
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden.