Bakkers klaar? Bakken maar! Dit zijn de tien deelnemers van Heel Holland Bakt
Tien nieuwe kandidaten gaan de uitdaging aan in het tiende seizoen van Heel Holland Bakt, dat vanaf zondag 18 december weer terugkeert op NPO 1. Omroep MAX stelt de deelnemers vandaag alvast voor: Amel, Ben, Erna, Fons, Geraldine, Ingrid, Jan, Mercedes, Sander en Zineb strijden om de titel Beste Thuisbakker van Nederland.
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen gaan de bakkers aan de slag met het thema ‘10-jarig jubileum’. Voor de eerste opdracht moeten de kandidaten een taart maken waarmee elke aflevering wordt afgetrapt, namelijk de HHB-leadertaart. Martine Bijl mag niet ontbreken in deze bijzondere aflevering. Haar favoriete appelkoek is de technische opdracht van de week.
De tien moeten zoals gewoonlijk weer indruk maken op Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven. André van Duin is opnieuw te zien als presentator.
Het tiende seizoen van Heel Holland Bakt start op zondag 18 december om 20.25 uur bij MAX op NPO 1.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan. -
PREMIUMAngela Kijkt TV54
Het is pijnlijk om te beseffen, maar we kunnen helemaal niks doen voor deze dappere meisjes
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Police Academy-acteur George R. Robertson (89) overleden
De Canadese acteur George R. Robertson, vooral bekend als politiecommissaris Henry Hurst in de eerste zes Police Academy-films, is overleden. Hij stierf vorige week op 89-jarige leeftijd in zijn woonplaats Toronto, heeft zijn familie bekendgemaakt. -
Wie is toch die wereldster die massaal gestreamd wordt, maar niet op de radio komt?
-
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
-
-
Sex Pistols-zanger niet naar het songfestival
Het is Sex Pistols-zanger John Lydon niet gelukt om een ticket te bemachtigen voor het Eurovisie Songfestival in mei. De 67-jarige legde het in de strijd om de Ierse plek op het liedjesfestijn af tegen rockband Wild Youth. -
‘Gecremeerde kroket’-gate gaat door: Yvonne Coldeweijer in hoger beroep in Rachel Hazes-zaak
Yvonne Coldeweijer gaat in hoger beroep tegen de uitspraak in de zaak die Rachel Hazes tegen haar heeft aangespannen. Dit maakt ze bekend in een video op haar YouTube-account, waarbij ze opmerkt dat het puur om het gebruik van de woorden ‘gecremeerde kroket’ gaat.