Beachbabe Sylvie poseert op het strand en Davina gaat voor paars pakje
ShowbytesKorte updates van de sterren op sociale media – wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
Delen per e-mail
Sylvie Meis viert vakantie in Miami. Daarom trakteert ze haar fans op een kiekje waarop ze in een zwarte bikini op het strand poseert.
Bibi Breijman en Waylon vierden de eerste verjaardag van hun dochtertje Teddy. Dat leverde gezellige plaatjes op. ‘Een geweldige dag met geweldige mensen’, blikt de brunette terug.
Davina Michelle gaat vandaag voor een kek, paars pakje.
Maik de Boer is nog even dakloos, nu zijn nieuwe stulpje onder handen wordt genomen. Gelukkig kon hij een nachtje bij zijn broer slapen.
De zondag van Marieke Elsinga begint simpel: 'Kiki en koffie', meldt de presentatrice en radio-dj.
Het ziet er heel verlaten en dorps uit, maar ‘ook dit is Amsterdam’, zo schrijft Nicolette van Dam.
Gordon voelt zich een nieuw mens en deelt vandaag ontzettend dankbaar te zijn. ‘Gelukkig zijn met jezelf, dat is de kracht van ieders bestaan.’
Volgens realityster Amanda Balk zit sexy zijn niet in iemands figuur, maar in iemands houding.
Wolter Kroes is vandaag precies 12,5 jaar getrouwd met zijn grote liefde Tessa. Hij was toen al 'de gelukkigste man op aarde’, maar de jaren die ze tot nu toe samen hebben gespendeerd hebben de zanger ‘nog veel gelukkiger’ gemaakt.
Claudia de Breij is maar wat fier op een foto die van haar werd gemaakt. ‘Hij weet me altijd zo te portretteren dat ik jaren later nog denk: oh ja, zo voelde ik me in die periode!’
Ondanks dat Tim Douwsma gescheiden ouders heeft, zijn ze door de komst van zijn zoontje Dez gewoon met elkaar in een ruimte.
Verder in het nieuws
-
showbytes Zwangere Eva propt zich in strak catsuit en Ellie krijgt upgrade naar businessclass
-
Koninklijk werkpaard Elizabeth (93) doet het zowaar rustiger aan
Terwijl alle ogen gericht waren op de pijnlijke onthullingen over prins Andrew voltrok zich volgens royal watchers stilletjes een revolutie in het Britse koningshuis: koningin Elizabeth II is minder gaan werken. Zo blijkt nu ook uit haar werkschema. -
Zieke Willeke Alberti moet songfestivalfeestje missen
Willeke Alberti is morgen toch niet van de partij bij het Grote Songfestivalfeest in de Ziggo Dome. De 74-jarige zangeres, die Nederland in 1994 vertegenwoordigde op het Eurovisiesongfestival, is herstellende van de griep. -
Rod Stewart oudste man ooit op nummer 1 in Britse albumlijst
Sir Rod Stewart is met zijn 74 jaar en 11 maanden de oudste mannelijke artiest tot nu toe die op nummer 1 staat in de Britse albumlijst. Dat meldt de BBC. Met een verschil van slechts 750 verkochte platen hield hij met zijn album You're In My Heart collega Robbie Williams met zijn kerstplaat net van de toppositie af. The Who volgt op de derde plaats. -
Iedereen mag 'pinnen' bij infuus Fred van Leer
Fred van Leer is na ‘een ongelooflijke kutweek’ weer thuis in Rotterdam. De stylist heeft nog steeds niet afgerekend met de infectie die hem al weken plaagt; hij krijgt dag en nacht via een infuus antibiotica toegediend. Ondanks alles blijft Fred lachen.
-
PREMIUM
Interview ‘Mindf*cker’ Mids weet hoe je succesvol onderhandelt op Marktplaats
-
Premium Naar de bios? Check hier de laatste filmrecensies
-
Koken & Eten Klaar voor Heel Holland Bakt? Test hier je kennis
Komende zondag komt de eerste aflevering van het zevende seizoen van Heel Holland Bakt eindelijk weer op tv. Ben jij goed voorbereid? Doe de test en maak kans op een bijzonder diner.