Beau vraagt naar overleden vader Frans Bauer: ‘Wat een flater van mij’
UpdateEen pijnlijk moment gisteravond in Beau. De presentator vroeg tot twee keer toe aan tafelgast Frans Bauer of zijn vader al gevaccineerd was, waarop Bauer enigszins ongemakkelijk antwoordde: ,,Mijn vader is overleden. Ik probeerde er al overheen te praten.” Van Erven Dorens slaakte direct een kreetje van paniek. ,,Wat een stomme vraag. Wat een flater.”
Mariska en Frans Bauer waren gisteravond te gast om te praten over hun nieuwe reisprogramma, maar Van Erven Dorens haalde eerst nog een ander onderwerp aan: de vaccinaties. De presentator vroeg in eerste instantie aan Bauer of hij blij was dat hij weer kon knuffelen met zijn vader. Bauer probeerde er overheen te praten door een algemeen antwoord te geven, maar toen sloeg Van Erven Dorens nogmaals toe: ,,Maar toch, heeft hij prikken al gehad, je vader?”
Eventjes was het stil in de studio. ,,Mijn vader is overleden”, reageerde Bauer toen. Van Erven Dorens slaakte een diepe zucht. ,,Oh, wat erg. Wat een stomme vraag van mij.” De Brabantse zanger liet zich niet van zijn stuk brengen en vertelde vervolgens dat hij wel met zijn moeder knuffelt. ,,Nou, wat een flater van mij”, zei Van Erven Dorens zichtbaar beschaamd. ,,Ja, dat kan gebeuren, dat maakt toch niet uit”, suste Bauer de boel.
Van Erven Dorens bood nog twee keer zijn excuses aan. ,,Het spijt me zo. Het is gebeurd, ik kan het nu niet terugdraaien. Het spijt me.”
Bauer reageerde vandaag op Instagram op de ‘flater’ van Beau. De zanger noemt het een menselijke fout. ‘Dit kan iedereen overkomen. Beau is een schat en heeft een speciale plek in mijn hart. Knuffel voor Beau.’
Het momentje zorgde onder kijkers van de talkshow voor de nodige hilariteit. ‘De Henk Krol van tv’, grapt iemand. Andere kijkers noemen het een ‘pijnlijke vergissing’.
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tanja Jess en Charly Luske zoeken naar vorm van relatie die ‘het best bij ons past’
Tanja Jess heeft liever een ‘fantastisch leven met een kerel die vreemdgaat’, dan een man die loyaal is, maar haar niet begrijpt. Dat zegt de presentatrice in een interview met magazine Beau monde, waarin haar relatieproblemen met partner Charly Luske aan bod komen. ,,Mensen zeggen dat wanneer er wat voorvalt met een ander, er iets mis zou zijn tussen twee partners. Maar dat hoeft helemaal niet.” -
PREMIUMInterview
Johanna ter Steege: ‘Acteren en verlegen zijn gaan prima samen’
Als filmactrice zwierf Johanna ter Steege (61) de hele wereld over en werkte ze met grootheden als Glenn Close en Isabella Rossellini. Deze zomer keert ze terug naar haar Twentse geboortegrond voor haar theaterspektakel Hanna van Hendrik. ‘Ik wil hiermee niet alleen mijn ouders eren, maar de hele boerengemeenschap,’ vertelt zij in ons weekendmagazine Mezza. -
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen. -
PREMIUM
Keuzestress: hoofdpodium, Umoja podium, of strandpodium? Dat is Concert at Sea op zijn best
-
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB.
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
R. Kelly onder permanente bewaking ter voorkoming zelfmoord
R. Kelly staat onder permanente bewaking in zijn cel in New York om te voorkomen dat de R&B-zanger zelfmoord pleegt. Dat laat zijn advocaat Jennifer Bonjean weten aan CNN. De 55-jarige artiest werd eerder deze week veroordeeld tot dertig jaar cel in de misbruikzaak in New York. -
Vermaarde Britse theaterregisseur Peter Brook (97) overleden
De Britse theaterregisseur Peter Brook is op 97-jarige leeftijd overleden, meldt zijn uitgever op Twitter. Brook wordt beschouwd als de beste toneelregisseur van de 20ste eeuw. Hij won meerdere grote theaterprijzen, waaronder Tony en Emmy Awards.