Brabantse Jetske ten huwelijk gevraagd door belletje van Robbie Williams
VideoDe Brabantse Jetske en haar vriend Chris zijn al tien jaar samen, maar een huwelijk bleef uit. Tot gisteren. Jetske keek naar een livestream van Robbie Williams en legde haar probleem aan de zanger voor. Die zag het bericht voorbij komen en belde haar direct persoonlijk op. En met resultaat.
Videobellen met Robbie Williams, het is een droom voor misschien wel miljoenen fans van de Britse zanger. Het overkwam Jetske gisteren toen ze naar een livestream van de superster keek. Ze nam actief deel aan het videogesprek waarin ze onder meer zei dat ze al tien jaar samen was met haar vriend, maar nog steeds niet ten huwelijk was gevraagd. Dat kon volgens Williams niet door de beugel. Hij nodigde Jetske uit om deel te nemen aan de livestream.
,,Waar is Chris?", vroeg hij na een kort voorstelrondje voor het oog van duizenden kijkers. Toen Jetske haar vriend eenmaal in beeld bracht, barstte Williams los. ,,Er werd me ingefluisterd dat je al tien jaar samen bent met je vriendin, maar nog geen huwelijksaanzoek gedaan hebt?”, klonk het. ,,Als ik het kan, kan jij het ook!", grapte de Angels-zanger. Ook Ayda Field, Williams vrouw, voegde zich bij het gesprek. ,,Wat maakt het uit? Als zij er gelukkig van wordt, dan vraag je haar toch ten huwelijk?", probeerde ze Chris te overtuigen.
De peptalk van Williams en zijn vrouw had genoeg effect om Chris te overtuigen. Klein probleempje: hij had geen ring voor Jetske. Dat maakte volgens de kijkers, Williams en Jetske echter niets uit. En dus zwichtte Chris voor de lang gekoesterde droom van zijn Jetske. Voor het oog van de camera ging Chris op zijn knieën. Jetske zei uiteraard volmondig 'ja'. Als kers op de taart beloofde Williams het huwelijkslied voor de tortelduifjes in te zingen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM22
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
-
Waar is Van Goghs beroemde schilderij van 62 miljoen dollar?
Eén van de laatste kunstwerken van Vincent van Gogh werd negen jaar geleden geveild in New York. Maar de koper bleek niet de koper. En het schilderij is spoorloos. -
recensie
Vier sterren voor visueel verbluffende én emotionele Spider-Man: Across the Spider-Verse
In de Oscarwinnende animatiefilm Spider-Man: Into the Spider-Verse uit 2018 slingerden verschillende versies van de superheld rond, waaronder een uit het film noir-universum (somber en in zwart-wit), een varkentje (Spider-Pork) en een Japanse mangavariant. In de opvolger worden daar nog eens honderden bovenop gegooid. Dat het toch geen zootje wordt, verdient een diepe buiging. -
PREMIUMAngela Kijkt TV106
Zei hij nou echt ‘meisje’ tegen de hoofdeconoom van een bank?
Ze moest Op1 maandagavond drie keer terugspoelen voor ze geloofde wat ze hoorde. Maar hij zei het echt. De voorzitter van MKB-Nederland noemde de hoofdeconoom van ABN Amro ‘meisje’. Tamelijk veelzeggend, vreest Angela de Jong. -
Is hoofdpersoon The Idol gebaseerd op Britney Spears? Lily-Rose Depp reageert op de geruchten
De nieuwe controversiële HBO-reeks The Idol doet heel wat stof opwaaien. Onder meer over de zeer expliciete seksscènes, maar ook vanwege het gerucht dat het hoofdpersonage gespeeld door Lily-Rose Depp (24) gebaseerd zou zijn op niemand minder dan Britney Spears (41). De jonge ster reageert nu zelf op deze speculaties bij Extra. ,,Dit is een fictief personage.”
-
PREMIUM
Geen schmink, roetveeg of krul in nieuwe inclusieve sintfilm: ‘Wie heeft er nog een schoorsteen thuis?’
Zoetermeer -
-
-
PREMIUMMet video2
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
PREMIUM6
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.”