Britney Spears stak sportzaal in de hens
Britney Spears gaf fans gisteren op Instagram een kijkje in haar sportschool aan huis. Ze vertelde daarbij dat ze er zelf ook een tijdje niet was geweest, omdat ze de ruimte een paar maanden geleden per ongeluk heeft laten afbranden.
Volgens de zangeres had ze twee kaarsen in haar ‘gym’ staan, en dat liep niet goed af. Wat er precies is gebeurd is niet helemaal duidelijk, maar Britney laat weten dat er niemand gewond is geraakt bij de brand. ,,Ik liep langs de deur en er waren opeens allemaal vlammen. Godzijdank ging het brandalarm al snel af en hoera, iedereen bleef ongedeerd.” De fitnessruimte is nog steeds enigszins een ravage, maar daar zit de 38-jarige niet mee. ,,Ik sport eigenlijk toch liever buiten”, laat ze weten.
Eerder op de dag vertelde Britney op sociale media al aan haar fans dat ze evengoed wat kilo’s kwijt is geraakt de afgelopen weken. Dat komt echt niet door het buiten sporten, maar door het gemis van haar vriend Sam Asghari, die blijkbaar elders in quarantaine verblijft. ,,Mijn broeken passen al niet meer. Dat is dus wat het missen van iemand kan doen”, aldus de zangeres.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video14
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
PREMIUMAngela Kijkt TV180
Wat gisteren te zien was aan horkerigheid en proletengedrag, tart werkelijk alles
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Podcast
Luister naar nieuwe Top 40 Stories-podcast met Wim van Helden en Martijn Biemans
Aan de hand van bekende nummers die ooit in de Nederlandse Top 40 hebben gestaan duiken Qmusic-dj Wim van Helden en Music Director Martijn Biemans in de verrassende verhalen achter al die liedjes. Zoals de doorbraak van artiesten en waarom bepaalde nummers Top 40-hits zijn geworden. Vanaf maandag 30 januari te horen in de maandelijkse podcast Top 40 Stories. -
PREMIUM
André van Duin over ‘zijn’ Fernando: ‘Was niks geworden als we elkaar nog helemaal hadden moeten ontdekken’
Plots dook hij op als de nieuwe oude liefde van André van Duin. Fernando Reyes. De flamencodanser die werd geboren als Conny van Es, bedenker van het dansje bij De Vogeltjesdans. Van paella op Mallorca naar andijvie bij André.
-
Acteur Adama Niane (56) uit Netflixserie Lupin overleden
Acteur Adama Niane is overleden. Familieleden van de 56-jarige Fransman hebben zijn overlijden bevestigd aan persbureau AFP. Over de doodsoorzaak is niets medegedeeld. -
-
-
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
Win een backstage tour en tickets voor Qmusic Top 40 Awards
Op 3 februari is het zover: de Qmusic Top 40 Awards in Rotterdam Ahoy. Hét jaarlijkse evenement waar de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje worden gezet. Via het AD maak je kans op twee backstagekaarten, inclusief rondleiding backstage, en op kaarten voor de awardshow zelf.