Derde deel van stripperfilm Magic Mike in de maak
Er komt een derde deel van de stripperfilm Magic Mike. Hoofdrolspeler Channing Tatum, regisseur Steven Soderbergh en schrijver Reid Carolin werken opnieuw samen voor het vervolg dat de titel Magic Mike’s Last Dance krijgt.
De film wordt gemaakt voor streamingdienst HBO Max. Tatum laat vandaag in een verklaring aan Amerikaanse media weten er ‘geen woorden voor’ te hebben dat Magic Mike terugkeert. Wanneer het derde deel uitkomt, is nog niet bekend.
Magic Mike, dat in 2012 uitkwam. is losjes gebaseerd op het leven van Tatum die in zijn jonge jaren als stripper werkte. In 2015 verscheen het vervolg Magic Mike XXL.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker. -
45
Lowlands na woede over hoge servicekosten doorverkooptickets: 'Dit is de minst slechte optie’
-
Belasting terugkrijgen met de middelingsregeling: zo werkt het
In plaats van belasting betálen, belasting terugkrijgen. Dat kan (soms) door gebruik te maken van de middelingsregeling. Daarbij bereken je het gemiddelde inkomen van de afgelopen drie jaar en betaal je vervolgens over het gemiddelde belasting. Hoe werkt dat en wat levert het op? -
Finale Op zoek naar... Danny en Sandy niet terug te kijken, fans teleurgesteld
Pech voor wie dit weekend de finale van de musicalcompetitie Op zoek naar... wil terugkijken: dat gaat niet. In het Avrotros-programma wordt vrijdagavond live gestreden om de hoofdrollen van Danny Zuko en Sandy Olsson in de musical Grease. -
Update
Antoon en Flemming grote winnaars Top 40 Awards 2023: ‘Droom uitgekomen’
In Ahoy Rotterdam zijn vrijdagavond de Qmusic Top 40 Awards uitgereikt. Antoon kreeg de prijs voor Beste Artiest en de award voor Grootste Hit van het afgelopen jaar ging naar Flemming met Automatisch.
-
overzicht
Deze films zijn genomineerd voor de Oscars en hier bekijk je ze
-
-
-
PREMIUMRotterdammers
Glenda (57) won eerste Soundmixshow, maar ineens was ze verdwenen: ‘Heb mijn wurgcontract verbrand’
Ze won de eerste editie van de Soundmixshow. Maar na een korte periode omringd door handtekeningenjagers en louche managers, verdween Glenda Peters (57) van het muziektoneel. ,,Ik heb mijn wurgcontract verbrand.” -
vraag 't vtwonen
Niet te warm, maar ook niet te koud: hoe kies je je ideale dekbed?
De ene nacht lig je in je flanellen pyjama onder drie dekens, de week erna drijf je je bed uit van de warmte. Hoe zorg je dat je er comfortabel bij ligt als de temperaturen buiten schommelen? Een goed dekbed kan helpen. Dit zijn de meest voorkomende dekbedden, dekbedvullingen en hun belangrijkste eigenschappen.