Ferry Doedens koopt woning en bedankt OnlyFans-abonnees: ‘Trots dat ik dit heb bereikt’
Een mijlpaal voor Ferry Doedens. De voormalig GTST-acteur heeft zijn eerste koopwoning aangeschaft in zijn ‘geliefde Amsterdam’. Vandaag werden de papieren getekend. Een moment voor Doedens om stil te staan bij zijn groei, maar ook om zijn fans op de 18+-website OnlyFans te bedanken. ‘Trots dat ik dit in mijn eentje heb kunnen bereiken.’
De 31-jarige Doedens kwam twee jaar geleden herhaaldelijk in het nieuws. Hij werd op non-actief gesteld door GTST-productiebedrijf Endemol Shine omdat hij de coronaregels niet naleefde, verliet de soap daarna definitief en er was nog het nieuwtje dat hij pikante beelden van zichzelf deelde op OnlyFans, een website waar gebruikers naaktmateriaal van zichzelf delen dat abonnees tegen betaling kunnen bekijken.
Inmiddels is de zanger en acteur in rustiger vaarwater terechtgekomen. Hoewel hij aanvankelijk twijfels had over zijn aanwezigheid op het platform, lijkt het aanbieden van pikante foto’s achter een betaalmuur nu dus behoorlijk lucratief te zijn voor hem.
Trots
‘Kan het bijna niet geloven! Midden in het hartje van mijn geliefde Amsterdam-Oost. Nog iets meer dan een jaartje en dan staat mijn nieuwbouw huis d’r’, jubelt Doedens bij een foto waarop te zien is hoe hij zijn handtekening op papier zet.
De acteur zegt trots te zijn dat hij dit in zijn eentje heeft weten te bereiken, maar bedankt ook de mensen die geabonneerd zijn op zijn weinig verhullende kiekjes. ‘Special thanks to my fans die dit mede mogelijk hebben gemaakt’, aldus Doedens.
De acteur sluit af met een duidelijke boodschap: ‘Oordeel pas over me als je zelf perfect bent. Ik ben trots as fuck.’
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
11
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
-
PREMIUM
Wie het normaal vindt dat Ferry Doedens zichzelf tegen betaling aftrekt op internet, moet dit zien
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Na Grammy-rel maken Madonna en Sam Smith nu samen nummer
Sam Smith en Madonna hebben samen een nummer opgenomen. Het duet heet Vulgar en verschijnt op 9 juni, kondigen de artiesten woensdag aan op sociale media. -
Romy Monteiro verkozen tot mooiste vrouw van Nederland, deze atleet is de mooiste sportvrouw
Zangeres en presentatrice Romy Monteiro (30) is door mannenblad FHM uitgeroepen tot de mooiste vrouw van Nederland 2023. De uitslag is voor het eerst bepaald door een volledig vrouwelijke jury, samen met stemmende lezers. Het resultaat van de jaarlijkse verkiezing, met ook een categorie voor sportvrouwen, is diverser dan ooit. ,,Dat ik win, zegt iets over waar we staan.’’ -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’
-
Met video
Gravin Eloise in tranen na oordeel jury Het perfecte plaatje: ‘Waarom zou je dít kiezen?’
-
-
-
Video
Ferry Doedens: ‘Ik vraag me af of Only Fans echt is wat ik wil’
Ferry Doedens (30) twijfelt of de 18+-website Only Fans wel echt iets voor hem is. Dat zegt hij in gesprek met Veronica Magazine, naar aanleiding van zijn nieuwe programma Socials, Seks & Centen. ,,Ik vraag me ook af of dit echt is wat ik wil. Ik ben een persoon op Only Fans, maar ik ben ook nog gewoon Ferry die acteert en zingt. Kunnen die twee werelden naast elkaar bestaan?” -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.