Formule 1 in Zandvoort voor iedereen live op tv te volgen
Iedereen kan van donderdag 2 tot en met dinsdag 7 september kijken naar alle programma’s rond de Formule 1 Dutch Grand Prix in Zandvoort. De zes Ziggo Sport Totaal-kanalen zijn die dagen voor iedereen in Nederland te zien, ook voor mensen zonder Ziggo-abonnement.
Daarmee zijn ook de extra uitzendingen van de talkshow Formule 1 Café voor iedereen te zien. Die worden live vanuit locaties in en rondom Zandvoort gemaakt. Naast de Formule 1 is ook het kwalificatievoetbal voor het WK 2022 live te volgen.
,,Als trotse aanbieder van Formule 1 in de afgelopen 9 jaar maken we dit nationale racespektakel op Zandvoort graag beschikbaar voor zo veel mogelijk fans”, aldus directeur Ziggo Sport, Will Moerer. ,,Laten we hopen dat heel Nederland een prachtige en spannende race ziet tussen Max Verstappen, Lewis Hamilton en alle andere coureurs.”
Ga je kijken?
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vogelpoep en insectenresten zijn hardnekkig, maar met dit trucje is je auto zo weer schoon
-
Flemming legt concert stil als 8-jarige Noah wordt geraakt door blik bier
Even leek deze maandag het optreden van Flemming verpest voor de jonge Noah (8), die tijdens de show vol werd geraakt door een weg gemikt blik bier. Maar nadat de zanger zijn optreden stillegde om hulp in te roepen, volgden een meet and greet met de zanger én excuses van de gooier.Delfzijl -
CNN: Rechten Queen binnenkort verkocht voor 1 miljard dollar
De rechten op de muziek van de groep Queen veranderen binnenkort waarschijnlijk van eigenaar. CNN meldt op basis van bronnen binnen de muziekwereld dat de Universal Music Group de catalogus van de formatie voor meer dan een miljard dollar gaat overnemen van de Disney Music Group. -
Kun je dat contract van die gehaaide telefonische verkoper nog ongedaan maken?
‘Nee’ zeggen tegen een getrainde, telefonische verkoper is niet altijd makkelijk. Zeker niet als een energiebedrijf dolgraag een contract met je wil afsluiten. In deze rubriek legt Consumentenbond-redacteur en onderzoeker Marco van ’t Woudt je rechten als consument uit. Deze week: er is je een contract aangepraat, wat nu? -
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel?
-
PREMIUMAngela Kijkt TV174
En dan vinden ze het in Hilversum gek dat er geen hond meer kijkt naar de reguliere zenders
-
-
-
Robbie Williams: ‘Zonder drugs ongemakkelijk in sociale situaties’
Robbie Williams noemt het ‘pijnlijk’ dat hij ontdekte hoe ongemakkelijk hij zich voelde in sociale situaties nadat hij was gestopt met het gebruik van alcohol en drugs. Dat schrijft de 49-jarige zanger in een lang bericht op Instagram. -
Gijs Rademaker miste respect bij afscheid van AvroTros: ‘Ze waren not amused’
Gijs Rademaker miste bij zijn afscheid van AvroTros enkele maanden geleden “respect” voor de jaren dat hij voor de omroep heeft gewerkt. Dat vertelde hij zondag in het programma De Perstribune op NPO Radio 1. De 44-jarige Rademaker stapte in december over naar RTL om daar het RTL Nieuwspanel op te gaan zetten.
24 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerHenk Lok
Abou Bakr Belhaj
Tony Nobo
Kees Hoogeveen
Paul van den Ende