Fred van Leer schaamt zich niet voor cosmetische ingrepen
Fred van Leer (39) ziet geen enkele reden om zich te schamen voor de cosmetische ingrepen aan zijn gezicht. De stylist vertelt aan Metro openhartig over zijn 'nieuwe ogen' en zijn 'nieuwe neus'.
Ik zou het hypocriet vinden om dit te verzwijgen
,,Ik vind het echt geen enkel probleem", zegt Van Leer. ,,Ik laat op social media heel veel van mezelf zien en ik zou het hypocriet vinden om dit dan te verzwijgen. En ik ben er ook gewoon heel blij mee!" De 39-jarige Hollands Next Topmodel-coach vertelt dat hij zijn neus altijd al lelijk vond en nu hij bijna 40 wordt, zijn zijn oogleden gaan hangen, vandaar dat hij het nodig vond om onder het mes te gaan.
De operatie viel hem overigens alles mee: ,,Ik stond binnen een paar uur weer buiten. En ik ben niet eens blauw geworden. Het enige waar ik wel spijt van heb, is dat ik het niet eerder heb gedaan." Hij snapt niet dat BN'ers zo geheimzinnig doen over dergelijke ingrepen. ,,Ze willen allemaal dat we al hun mooie dingen zien, gaan openlijk naar de sportschool en de zonnebank, maar dit is dan taboe. Velen zeggen dat ze niks hebben laten doen, maar ik zie de littekens achter hun oren. Kom op, het is 2016!"
Van Leer zegt nu klaar te zijn met de cosmetische operaties, maar blijft wel een paar keer per jaar botox spuiten, ,,want dat moet je bijhouden. En wellicht een keer een fillertje hier of daar. Het moet vooral realistisch blijven."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet video
Scheidingsdrama Depp en Heard vandaag verder in rechtbank: dit is de stand van zaken
-
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen. -
PREMIUMleco van zadelhoff
'Je neemt me maar zoals ik ben'
Het uiterlijk van mensen is niet het belangrijkste. Dat weet haarstylist/visagist Leco van Zadelhoff heus. Wel merkt hij dat iemands uiterlijk gevolgen heeft voor het innerlijk. 'Dan zie je de schouders naar beneden gaan, de rug wordt rechter, ze lopen anders weg dan dat ze binnenkomen.' -
Boer zoekt vrouw
Fijn dat Maud haar mond níét dicht heeft gehouden
Het twaalfde seizoen van Boer zoekt vrouw zit erop. Gisteravond zagen bijna 2,9 miljoen kijkers de ontknoping. Welke boeren hebben hun liefde gevonden? Waar was de romantiek, de ergernis en het ongemak? Na elke uitzending gaven we in deze rubriek ons oordeel. Dit is de laatste. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.”
-
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
showbytes
Ooglidcorrectie voor Fred en Zimra's omgewoelde bed
Korte updates van de sterren op Facebook, Twitter, Instagram en Snapchat: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrities. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Pronken op de rode loper met een manicure van 30.000 dollar
De Amerikaanse rapper Machine Gun Kelly heeft een blinkende entree gemaakt op de rode loper van de Billboard Music Awards. De 32-jarige rapper verscheen met nagels die voorzien waren van 880 diamanten, die in totaal 30.000 dollar (29.000 euro) waard zijn. Dit meldt Page Six.