Gerard Joling keert terug als coach in The Voice Senior
updateGerard Joling keert terug in de draaistoel bij The Voice Senior. De naam van de vierde coach zou eigenlijk morgen bekend worden met een paginagrote advertentie in het AD, maar collega-coach Angela Groothuizen verraadde het per ongeluk al op Instagram. RTL bevestigt het nieuws.
Delen per e-mail
Met het vertrek van Marco Borsato moest er een nieuwe coach gezocht worden bij The Voice Senior. De huidige coaches (Angela Groothuizen, Frans Bauer en Ilse DeLange) werden gefotografeerd terwijl ze drie iconische visuals uit de jaren 60, 70 en 80 nabootsten. Zo zijn de juryleden onder meer te zien op de albumcover van The Beatles’ Abbey Road en de cover van het boek ABBA The Treasure. Alleen de beeltenis van de vierde coach ontbrak.
Na een dag speculeren, lekte de naam van Gerard Joling uit. Groothuizen deelde op Instagram de foto's die eigenlijk morgen naar buiten zouden komen. Hoewel Joling in het eerste seizoen van de talentenjacht voor ouderen samen met Gordon al een duo-stoel bezette, bleek zijn naam toch een verrassende te zijn voor veel kijkers. Op deze site werd bijna 10.000 keer gestemd op de pol: Wie is de vierde coach in The Voice Senior. De minste stemmen waren voor Joling. Zijn collega bij De Toppers René Froger kreeg juist de meeste stemmen.
Joling kan een succesvol trackrecord overleggen als coach in de RTL 4-show. Het eerste seizoen leidde hij samen met Gordon hun pupil Jimi Bellmartin naar de winst. Het nieuwe seizoen gaat 28 augustus van start.
Bekijk hieronder onze populairste show- en entertainmentvideo's.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Luchtig nieuws
Ilse DeLange imiteert The Beatles & nostalgisch bushokje in Rekken
Tussen alle ellende van de coronacrisis is er nog genoeg in deze regio om over te lachen of om vrolijk van te worden. Een overzicht van ‘luchtig’ nieuws. -
Oproep: laat je muzikale verhaal tekenen door cartoonist Gerrit de Jager
Welk liedje roept herinneringen op? In de aanloop naar de verschijning van zijn beeldroman Songlife, waarin hij zijn leven in liedjes uittekent, stelt Gerrit de Jager elke week een lezer centraal met plaat én verhaal. De cartoonist trapt zelf af met I was a fool to care van James Taylor. -
PREMIUM
Onkruid, hoe kom je er van af? Eet het op! (En Suze heeft nog meer tips)
Last van onkruid in de tuin en wil je geen gif spuiten om het weg te krijgen? Dan biedt Suze Peters uit Moordrecht een oplossing. In een praktische online basiscursus onkruid helpt ze tuineigenaren omgaan met onkruid. Een cursus over wat wél weg moet en wat gerust mag blijven staan. En welk onkruid je zelfs kunt eten. -
Patrick Lodiers wil suïcidaliteit bespreekbaar maken
Patrick Lodiers volgt voor een nieuw programma een jaar lang vijf mensen met suïcidale gedachten. De BNNVARA-presentator hoopt dat Leven Voor De Dood het thema meer bespreekbaar kan maken. -
Showbytes
Knallende kurken bij Jeroen en Pip geniet van wittebroodsweken
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
Grey’s Anatomy-ster moet op ‘anticonflictles’ van rechtbank om vechtscheiding
Grey's Anatomy-ster Jesse Williams en zijn ex-vrouw Aryn Drake-Lee moeten van de Amerikaanse rechtbank op een ‘anti-conflict ouderschapscursus’. Dat schrijft entertainmentsite TMZ op basis van juridische documenten. Williams en zijn ex vechten elkaar de tent uit over de voogdij en bezoekregelingen rond hun kinderen Maceo (2) en Sadie (4). -
Schermtijd beperken bij kinderen grootste uitdaging voor ouders: dit kun je doen
Veel Nederlandse ouders zeggen het buitengewoon lastig te vinden de schermtijd van hun kinderen te beperken, blijkt uit onderzoek van Multiscope. We leggen uit hoe je het telefoongebruik van je kind toch aan banden kunt leggen. -
ANWB waarschuwt voor gevaarlijk autostoeltje: ‘Gebruik het niet’
Bij een test van autostoeltjes is de ANWB op ‘een ernstig defect’ gestuit van het Chicco Kiros i-Size-zitje met het bijbehorende Isofix-onderstel. Het biedt geen goede bescherming bij een ongeval en is zo gevaarlijk dat de ANWB vóór de publicatie van de test op 25 mei nu al waarschuwt het in deze combinatie niet te gebruiken.