Gordon in blijde verwachting en Gerard heeft koude ballen
ShowbytesKorte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
Delen per e-mail
Gordon maakt zich op voor gezinsuitbreiding.
Nu losgaan op het podium even een no go is, fantaseert Maan er op los.
Ellemieke Vermolen wist het als piepjong model al: zoals het klokje thuis tikt...
Voor het goede doel is niets Gerard Joling te gek, maar hij krijgt zo wel koude ballen.
Olcay Gulsen is ‘tijdelijk buiten gebruik’, tenzij ze weer in de lampen kan hangen in de kroeg.
Zonnig kiekje uit het pre-coronakilotijdperk van Manuel (zwem)Broekman en boezemvriend Géza Weisz.
De beste versie van zichzelf kan Thomas Berge alleen worden met flink wat gesponsorde potten supplementen.
Ja, deze woeste manen zijn allemaal écht van Quinty Trustfull.
Een glas wijn en een groot mes... Davina Michelle maakt de verlenging van de lockdown zo spannend mogelijk.
Yolanthe Cabau voelt zich ‘on top of the world’, zo te zien.
Welkom in de wilde wereld van Bridget Maasland, waar een fysiotherapiebehandeling voelt als een date.
Arie Boomsma gaat dit jaar met zijn morsige joggingbroek niet voor de titel ‘best geklede man’.
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Angela kijkt tv Zelfs een heterovrouw krijgt het warm van de Meiden die Rijden
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
ROYALTYNIEUWS
-
De Slimste Mens vestigt opnieuw record met 2,4 miljoen kijkers
De recordreeks van De Slimste Mens blijft doorgaan. Gisteravond keken bijna 2,4 miljoen mensen naar de kennisquiz op NPO 2 en daarmee vestigde het programma opnieuw een kijkcijfferrecord, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. -
AUTOTEST Test Citroën C3: strijd tegen de tand des tijds
Eigenzinnig design en comfort zijn van oudsher belangrijke pluspunten van de Citroën C3. Maar kan de huidige, vier jaar oude generatie de concurrentie nog wel aan? -
Talkshowlegende Larry King (87) overleden
Larry King is zaterdag op 87-jarige leeftijd in Los Angeles overleden. Dat meldt Ora Media, het bedrijf waarvan de Amerikaanse presentator mede-oprichter is, op Twitter.
-
PREMIUM
dupe partnertoets Pascalle mag nergens meer knippen, maar op steun hoeft ze niet te rekenen
Ze had zich het jubileum wel anders voorgesteld. Pascalle Thüss uit Hengelo komt al 25 jaar bij de mensen thuis, voor een knipbeurt of haarspoelinkje. Nu zit ze thuis, duimen te draaien. Op steun vanuit een van de regelingen van het Rijk hoeft ze niet te rekenen. De partnertoets nekt haar. -
PREMIUM
Het was gepast geweest als Margriet haar excuses aan Ernst Kuipers had aangeboden
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM
1,5 meter afstand bewaren? Deze slimme blauwe lijn loopt met je mee
Je loopt een drukke ruimte binnen. Zeg, een stationshal of een beurs. Wanneer een andere bezoeker nadert, verschijnt er plotseling een blauwe streep op de vloer. Komt die persoon binnen de 1,5 meter afstand, dan komen er kronkels in de lijn. Als de afstand weer 1,5 meter is, trekt de lijn recht. Kunstenaar Jólan van der Wiel ontwikkelde het idee met Nick Verstand. In innovatiecentrum Civon in Ulft is inmiddels een werkende versie van het ‘smart distancing system’ te zien.