Harry Styles doneert aan organisatie voor strenge wapenwetgeving
De Britse zanger Harry Styles heeft geld toegezegd aan een organisatie die ijvert voor verantwoord wapenbezit in de Verenigde Staten.
Het geld is bedoeld voor het Everytown for Gun Safety Support Fund. De gift van Styles komt na het bloedbad op een school in Uvalde van afgelopen dinsdag. Styles schreef op Instagram dat hij de opbrengst van zijn Love On Tour doneert aan Everytown. Concertorganisator Live Nation doet ook een duit in het zakje waardoor het bedrag uitkomt op een miljoen dollar.
,,Net als jullie allemaal ben ik behoorlijk aangedaan door de recente schietpartijen in Amerika, met als dieptepunt de schietpartij op de Robb Elementary School in Texas”, schreef Styles. ,,Tijdens onze Noord-Amerikaanse tour zullen we samenwerken met Everytown, de organisatie die zich hardmaakt om wapengeweld te beëindigen.” Hij schreef niet alleen geld te doneren, maar zich ook in te spannen om de standpunten van de organisatie zoveel mogelijk uit te dragen.
Tekst gaat verder onder het Instagram-bericht.
Madonna
Eerder riepen Jack White, Brandon Flowers, Taylor Swift, Madonna en Olivia Rodrigo op tot strengere wapenwetten om schietpartijen als in Uvalde te voorkomen.
Afgelopen dinsdag opende een 18-jarige schutter het vuur op de Robb Elementary School, waar kinderen van zeven tot tien jaar lessen volgen. 19 kinderen en twee leraren kwamen om het leven.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMschietpartij texas
Tieners VS radicaliseren makkelijker: ‘Weinig feedback op hun gedrag’
Wederom heeft een tiener op een Amerikaanse school een bloedbad aangericht. Wat bezielt deze jongeren in de VS? Ze zijn van nature niet radicaler dan Nederlandse adolescenten, maar krijgen veel meer de gelegenheid om uit de bocht te vliegen, aldus expert Jelle Jolles. -
Eigenaren zonnepanelen benadeeld bij saldering per maand, CDA stelt Kamervragen
Het CDA heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld aan minister Rob Jetten van Klimaat en Energie over hoe energieleveranciers de teruglevering van zonnepanelen verrekenen. De leveranciers moeten op jaarbasis salderen, maar het komt voor dat ze dat per maand doen. -
PREMIUMReportage
Boosheid in Texas: schutter was te jong voor biertje, maar mocht wel geweer kopen
Uvalde, Texas, zit vol emoties en vragen na de massamoord op een basisschool. ,,Is dit iets waar we vrede mee hebben, kinderen die afgemaakt worden?’’ -
Guus Meeuwis en zijn Manon geven elkaar dit weekend het jawoord in Portugal
Guus Meeuwis (50) en Manon Meijers (44) geven elkaar dit weekend het jawoord in Portugal. Dat laat het management van de zanger vandaag weten. ‘Met hun hoofd in de wolken zijn ze druk bezig met de voorbereidingen’, aldus de zegsvrouw. -
Zo voorkom je een hoge telefoonrekening tijdens de vakantie
Niks zo vervelend als een gepeperde telefoonrekening op je mat, net als je thuiskomt van een ontspannende vakantie. Hoe zit het met je internetverbruik in het buitenland: moet je nou op je MB’s letten, of niet?
-
PREMIUMmet video
Nieuwe zoektocht naar mysterieuze verdwijning Arjen Kamphuis: ‘Er zijn zoveel dingen die niet kloppen’
Is hij omgebracht door een geheime dienst? Wilde hij zelf verdwijnen? Of was het toch een ongeluk? De vrienden van Arjen Kamphuis doen in de Videoland-serie Ze weten alles van je een ultieme poging om de cyberspecialist te vinden, die bijna vier jaar geleden in Noorwegen verdween. -
PREMIUM
Na je vijftigste op zoek naar een nieuwe baan: zo verging het Erik en Jan
Nederland telt een recordaantal openstaande vacatures, maar toch ervaren veel oudere werkzoekenden problemen bij het zoeken naar een nieuwe baan. Erik Kuiper en Jan Elzen moesten beiden opnieuw solliciteren na hun vijftigste. Dit zijn hun ervaringen. -
R. Kelly veroordeeld tot dertig jaar cel in misbruikzaak
R. Kelly is veroordeeld tot dertig jaar cel. De 55-jarige zanger werd vorig jaar al schuldig bevonden aan onder meer het leiden van een organisatie die als doel had vrouwen en minderjarige meisjes te misbruiken. Kelly was woensdag zelf in de rechtbank in New York aanwezig.