Israëlische omroep wil geld terug voor Madonna's songfestival-act
Vier maanden na de finale van het Eurovisie Songfestival spant de Israëlische publieke omroep KAN een rechtszaak aan over de omstreden act van Madonna. De zaak gaat echter niet over haar valse noten, maar over onbetaalde rekeningen.
In de aanklacht staat dat Live Nation en Live Nation Israël als vertegenwoordigers van Madonna de voorwaarden van hun overeenkomsten hebben geschonden en hun financiële beloftes niet nakomen. Een woordvoerster van de omroep bevestigt tegenover Variety dat de omroep een zaak heeft aangespannen, maar weigert verdere toelichting. Het is nog niet bekend wanneer de zaak dient.
Uit de rechtbankstukken blijkt dat Madonna technische en logistieke ondersteuning kreeg van KAN die verder ging dan de normale productiekosten. KAN ging ervan uit dat de kosten zouden worden gedekt door het team van Madonna. De extra ondersteuning bestond uit projectoren, koptelefoons, extra podiumassistenten, tenten, beveiliging en extra personeel. KAN zegt dat Live Nation heeft ingestemd deze kosten te dekken, maar toch zijn de facturen niet betaald. Pogingen om het geld terug te krijgen zijn mislukt.
Het optreden van Madonna was controversieel. Ze liet haar dansers met een Israëlische en Palestijnse vlag op hun rug elkaar omhelzen tijdens de act. De Israëlische organisatie had hier vooraf geen weet van. Ook kwam er veel kritiek op het valse gezang van de zangeres.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Video
Madonna haalt valse noten uit Youtube-video Songfestival
Tijdens haar live-optreden tijdens het Eurovisiesongfestival zaterdag stelde Madonna (60) behoorlijk teleur. Valse noten, onstabiele zanglijnen, en dat voor een show waar ze naar verluidt 1,5 miljoen euro voor kreeg. Maar geen probleem voor de Queen of Pop. Op haar eigen YouTube-kanaal verscheen gisteren een opvallend betere versie van het optreden. Magie? Wij houden het op slimme software. -
Dr. Phil stopt na ruim twintig jaar met zijn talkshow
Al meer dan twintig seizoenen lang is de talkshow Dr. Phil dagelijks vaste prik voor vele Amerikaanse tv-kijkers, maar nu stopt de voormalig psychotherapeut Phil McGraw (72) met zijn programma. Hij vindt het tijd voor andere zaken. -
PREMIUM26
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
PREMIUMde stijl van...
Styliste Rik van de Westelaken moest voor WIDM 20 kledingsets regelen: ‘Wist de locatie niet eens’
Een broek is nooit zomaar een aan elkaar genaaide lap stof, zeker niet bij beroemdheden. Modejournalist Josine Droogendijk duikt daarom iedere dinsdag in een walk-in closet om een kledingstijl te ontrafelen. Met deze keer: Rik van de Westelaken. -
Marieke Elsinga weer naar het ziekenhuis om hevige jeuk
Marieke Elsinga (36) blijft geteisterd worden door de ernstige jeuk die de kop opstak tijdens haar zwangerschap van pasgeboren zoon Jip. De presentatrice en Qmusic-dj is opnieuw naar het ziekenhuis geweest, waar biopten afgenomen zijn.
-
PREMIUMAngela Kijkt TV223
Wat in deze show te zien was aan horkerigheid en proletengedrag, tart werkelijk alles
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
-
-
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen?