Jarig prinsje Louis kliedert erop los met vingerverf
foto'sPrins Louis, de jongste zoon van de Britse prins William en zijn vrouw Catherine, viert vandaag zijn tweede verjaardag. Kensington Palace heeft ter gelegenheid daarvan vijf nieuwe foto’s van het jongetje verspreid. De beelden zijn gemaakt door zijn moeder Kate.
Op de foto’s is Louis met brede grijns op zijn gezicht en met verf op zijn handen bezig met een van zijn eerste artistieke creaties. Het levert een regenboogkleurige afdruk op papier op. Veel kinderen in de Groot-Brittannië kleuren of verven regenbogen als steun voor de NHS, de Britse gezondheidsdienst.
Kate maakte de foto’s eerder deze maand in hun huis en in de tuin van hun landgoed Anmer Hall in Norfolk. Anmer Hall was een cadeau van koningin Elizabeth aan William en Kate toen ze trouwden.
Prins Louis is vijfde in de lijn van de Britse troonopvolging. Hij werd op maandag 23 april 2018 geboren in het St. Mary’s Hospital in Londen. Voluit heet hij prins Louis Arthur Charles van Cambridge.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
PREMIUMLinda Verstraten
Musical Checkpoint Charlie: ‘Het Oosten werd gezien als het kwaad’
Ze is van na de val van de Muur, maar wil de impact van dat bouwwerk laten voelen in de musical Checkpoint Charlie. Linda Verstraten speelt zangeres Lena, een fictief personage. Al heeft Verstraten het gevoel dat ze haar heeft ‘ontmoet’ in Berlijn. -
PREMIUM13
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
Win een backstage tour en tickets voor Qmusic Top 40 Awards
Op 3 februari is het zover: de Qmusic Top 40 Awards in Rotterdam Ahoy. Hét jaarlijkse evenement waar de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje worden gezet. Via het AD maak je kans op twee backstagekaarten, inclusief rondleiding backstage, en op kaarten voor de awardshow zelf.
-
Vanavond op tv: Heel Holland bakt, De grote verhuizing en Reizen Waes: wereldsteden
Heerlijk zappen in het weekend? Hier lees je dagelijks wat er te zien is op tv. Dit zijn de kijktips voor zondag 29 januari. Bekijk het complete programma via onze tv-gids. -
-
-
Actrice Annie Wersching (45) overleden
-
Optreden metalband Deströyer 666 gecanceld na commotie rondom fascistische en racistische uitingen
Het optreden van Deströyer 666 bij het Rotterdamse Baroeg is gecanceld na commotie over fascistische en racistische uitingen van de metalband. Dat heeft het poppodium bekendgemaakt op sociale media. ,,We zijn geschrokken door deze berichten. Na het ontstaan van alle commotie hebben wij deze boeking heroverwogen en besloten het optreden van de band te annuleren.’’